Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

myszsza

nauka pływania niemowlaka, koło pływackie-opinie

Polecane posty

hej, mój synek niedługo kończy 3 mce, chciałabym z nim chodzić na basen i uczyć pływać, doradzili mi na basienei ( poza specjalna szkola dla niemowlakow) by kupić mu na lato koło pływackie dla niemowląt, jednak takie koło okazuje sie sporym wydatkiem, a nie wiem czy to zdaje egzamin, zanim kupię chciałam Was zapytać czy ktoś miał taki wynalazek, czy warto to kupić, ewent może doradzicie coś innego a bezpiecznego dla malucha:) http://www.allegro.pl/item343348891_swimhorsy_opatentowane_kolo_do_nauki_plywania.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam dla małęj kólko do plywania takie dla niemowlako wlasnie i coś 19 zl kosztowalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani dzieki, ja takie ogladalam ale tam pisze ze to od roku dla dzieci, wiec wydawalo mi sie ze moze byc za duze, a Twoja corcia ile miala jak ja w to wsadzilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe to chyba najwyzszy czas sprobowac :) no ja wlasnie chcialam rozeznac temat, moze lepeij kupic takie jak Ty masz bo tansze, ale zarazem moze byc za duze i bedzie lezec pzrez rok :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko że to co pokazujecie to są koła do taplania się w wodzie a nie do nauki pływania. Przysłowiowe „koło” do nauki pływania dla niemowląt powinno być trójkątne :) – jeden róg pod buzia dziecka a dwa pozostałe za paszkami – w ten sposób nie ogranicza to ruchów dziecka jak w tradycyjnym kole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyna u nas w szkole pływania maja wlasnie te kola co w temacie, nie wiem jak wyglada to cos o czym piszesz, a moze starsze dziecio mozna tak polozyc ale malutkie dziecko to musi chyba w kole plywac a faktycznie sie taplac bo pzreciez nei bedzie super plywac na czas :D a masz gdzies linka do tego o czym pisalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak na szybko to nie umie tego odszukać :( U nas w szokle pływania maluszki pływały właśnie w tym trojkątnym kole a starsze dzieci powyżej roczku miały stroje do pływania chyba firmy speedo czy jakoś tak i dodaktowo takie coś co wyglądało jakby placak ale ze styropianu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyna dzikei, ale ten trojkat to w sumei zasade dzialania ma taka sama jak okrag

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby tak ale z tego co pamiętam jak nam Instruktorka to tłumaczyła to ten trojkąt lepiej trzyma dziecko i nie ogranicza tak mu ruchów, bo w kole nawet takim najmniejszym to dziecko musi rozłożyć rączki jak jakiś ochroniarz a i tak często maluszki nie maja aż tak długich rączek aby poradzić sobie i objąć kolo i jeszcze taplać rączkami, a w trójkącie im poprostu łatwiej - nie muszą aż tak ćwiczyć tego "barczystego ochroniarza" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszukam trojkata, nie wiem czy mi sie uda kupic trojkat bo nigdzie nei widzialam :/ a moze ktos jeszcze ma jakies doswiadczenai plywackie z dziecmi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajna sprawa to \"trojkatne kolo\" ;). Mysle,ze ma ono jeszcze jedno zadanie - podtrzymanie glowy maluszka. W normalnym kole buzia mojego synka ciagle ladowala pod woda. Kat w trokacie powoduje,ze glowka jest nieco wyzej i trudniej maluchowi zanurzyc twarz. Blondyna, a moze wiesz gdzie mozna je nabyc? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do stroju dla maluszka to w większości basenów są wymagane kąpieluszki - Swimmersy - na kursach pływania zwykle kosztją 25zł/paczka a w Kauflandzie są po 16zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×