Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość DorotaKrakow30

co najlepsze na rozstepy wychodzace w ciazy?

Polecane posty

Gość DorotaKrakow30

poradzcie cos,co dla was okazalo sie najlepsze i po czym nie wyszly wam rozstepy,dzieki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieszczęśliwa77
Metoda mojej koleżanki: wcieraj ogromne ilości balsamów do ciała, nawilżające lub ujędrniające ( lepiej te pierwsze ) lub oliwki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popieram powyzsza wypowiedz. moja kuzynka przez ost 4m-ce ciazy lezala w szpitalu, w tym zcasie wcierala w swoja skore balsamy- nawet te najtansze typu Venus (dostepne w Netto) do tego smarowala sie oliwka. nie uzywala zadnych drogich specyfikow. Po ciazy i porodzie nie miala na brzuchu i udach zadnych rozstepow!! dodam ze urodzila majac 40 lat. zeby uniknac rozstepow uwazaj na gorace kapiele, lepszy jest chlodny masaz woda podczas kapieli pod prysznicem, szczyp skore- poprawi to krazenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też zgodzę się z poprzednimi wypowiedziami. Jestem po dwóch ciążach i nie mam ani jednego rozstępu. Przez całą ciążę smarowałam się balsamami nawilżającymi , na początku używałam też balsamu przeciw rozstępom Ziaja MammaMia. Do tego letnie prysznice i peelingi (delikatne) i skóra będzie na pewno wyglądała świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×