Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

- Yvette -

Żagiel S.A. praca i zarobki

Polecane posty

witam!!!! ile można zarobić w/w firmie na stanowisku PRACOWNIK BIURA OBSŁUGI KLIENTA? jakie mają wymagania? a jak odbywa sie proces rekrutacyjny? o co pytają na rozmowie? jaka jest atmosfera w pracy? czy są plany sprzedażowe? z góry dziękuję za szybkie info - bo jutro jade na rozmowe!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupupupupupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cZESC! Nie polecam tej firmy :-/ Zarobki gówno warte-około 1200 netto, a pracy full! To dobre na poczatek, aby zdobyc doswiadczenie, ale nie da sie z tego zyc p[ozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na rozmowie są standardowe pytania, czyli co cie motywuje do pracy? jak radzisz sobioe ze stresem? zarobki marne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala.............
w księgowości ładnie płacą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bingo1
BOK: 1500zł brutto + 0k 25% premii Kierownik ok.4000 brutto +ok.40% premii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lucja007 a skad masz takie dokładne dane? czy anprawde tak mało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) mam znajomą, która tam pracuje i stąd moje informacje są precyzyjne. pozdrawiam ps. jak na kierownictwo to też nie za wiele :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość selin12
Do Vikixxx napisz na jakie stanowisko aplikujesz? Z tego co się orientuję to nie masz się co martwić raczej nie ma rotacji wogóle, prędzej osoby tam zatrudnione po jakimś czasie podziękują Żaglowi. Zarobki nie za wysokie jak ktoś pisał powyżej, ale myślę że można przepracować jakiś czas i zdobyć doświadczenie, ponieważ wtedy łatwiej o pracę w innym Banku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do selin12: dziękuję za odpowiedź. Ja aplikuję na stanowisko Koordynatora ds sprzedaży mobilnej, jestem przed rozmową dlatego mam tyle pytań, jaki jest zakres odpowiedzialności, czy cele są realne, ile wynosi wynagrodzenie, jakie są limity paliwowe, jaki samochód etc. Jeśli znasz odpowiedź na jakieś pytanie będę wdzięczna, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagłówka
pesja mizerna 1200netto plus premia 25% rejon dolnoslaski jaie madzie zarobki w innych rejonach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghghghjgj
a jak wygląda szkolenie przed podjęciem pracy (chodzi mi o wrocław)? czy odbywa się ono we wrocławiu, czy może trzeba gdzies wyjechać? bardzo proszę o odpowiedz, z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghghghjgj
brdzo prosze o odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pyatnkoo
MOBILNY DORADCA KLIENTA na czym to polega? jak zarobki? czy to zwykła akwizycja? co z narzędziami do pracy- telefon, samochód? dziś do mnie dzwonili zapraszając na rozmowę kwalifikacyjną ale wacham się po tym co przeczytałam tutaj :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba zakładać
swoją działalność ?:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukrecja 862
Nie polecam tej firmy. Zarobki marne, nędzne wręcz. Jestem zatrudniona na 1/2 etatu ( za niedługo się zwolnię, czekam do końca miesiąca). Dostaję 600 zł brutto, choć pracuje tak jak na pełnym etacie. Praca to naganianie klientów(mobilny doradca klienta). Do tej pory nie dostałam telefonu służbowego, najgorsze jest to, że haruję na kierownika, który jeżdzi co miesiąc na wycieczki i dzwoni do mnie by wydrzeć ryj, dlaczego tak mało planu. Omijajcie tą firmę z daleka, nic nie zrobicie, a ile nerwów, masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukrecja 862
A jeszcze dokładacie do tego interesu. Żeby dojechać do klienta to na własny koszt, papier swój, komputer swój, tusz do drukarki swój, tel. dpo klientów z własnego rachunku. Ta firma to żal, żal, żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżesi
fakt w żaglu zarabia się mało w dodatku w stresie bo o planowanych zmianach(jakichkolwiek)nikt nie raczy informowac.sama pracuje tu rok w obsłudze stacjonarnej i mam na reke koło 1400.nie polecam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żaglowiec
Witam, nie polecam tej Firmy.Pracuję jako doradca mobilny.Pól roku temu był całkiem niezły system wynagradzania, obecnie nowy system jest tragiczny. Co chwilę wchodzą jakieś zmiany, oczywiście na niekorzyść.Dostajesz telefon komórkowy z limitem 50zł, oraz plakaty i ulotki, do klientów jeżdzisz własnym samochodem, za paliwo nikt nie zwraca pieniędzy, swój komputer drukarka tusz itp. Bardzo trudno jest wykonać plan, nie mówiąc o uzyskaniu premii. Kręcą człowieka na każdym kroku, nie mówiąc już o klientach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żaaaa
Hej. Jeśli chcecie wiedzieć jak to zrobić żeby pracownikowi dać urlop, a jednocześnie żeby on na tym urlopie sobie pracował, zatrudnijcie się w Żaglu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupup
uuuuuuuuuuuup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Harmoniusz
Nie polecam firmy. Ja akurat pracowałem w centrali. Firma tnie płace, redukuje stanowiska, wszyscy na stanowiskach czysto operacyjnych byli przemęczeni - nie licząc większości kierowników, bo oni są tam od "siedzenia" (ale oni też zarabiali maks. 3.000 na rękę). Podobno niedawno do centrali przyszedł kierownik z Orange i robi z centrali drugi obóz pracy w Lublinie (co ciekawe - w Orange po jego odejściu zrobiło się znacznie lepiej). Generalnie warto poszukać czegoś innego. Stres, bezczelność współpracowników i traktowanie przedmiotowo może wykończyć. Mnie wykończyły o tyle, że zwolniłem się za wypowiedzeniem, ale decyzję podjąłem w 1 dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankkaaaaaaaa
w Lublinie w Żaglu siedzi klan znajomych bez wykształceń kierunkowych,tam liczą się znajomości, nieważne,że jesteś po zawodówce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta zagiel
no teraz to w centali beda zwalnica i dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×