Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość .......pomysł na biznes......

KOSMETYKI z U.S.A- chcę handlować....................

Polecane posty

Gość szukaminwestora
.......pomysł na biznes...... na swiecie nie istnieja podroby kosmetykow firm Loreal max factor revlon!!! nie warto tego podrabiac bo te kosmetyki sa bardzo tanie w USA tylko w Polsce sa takie drogie bo płacimy 10% akcyzy i 22% vat.Istnieja podrob a raczej imitacje kosmetykow z wyzszej polki,Lancome Dior itp.Sa sprowadzane najczesciej z Turcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukaminwestora
I ty naprawde w to wierzysaz?????????? 5 dolarów za lancome???? Naprawde wierzyć się nie chce ja nie wierze ja to wiem ;) kosmetyki sprzedaje juz 4 lata :) i mam dostep do tanich kosemtykow z USA. Mowie tu o kolorowych kosmetykach a nie jakis kremach bo te sa drozsze po $10-$15 za sztuke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .......pomysł na biznes......
No tak ja rozumiem ale zeby 1,5 dolara??? Co do Lancome za 5 dolarów to własnie te podróby allegrowicze kupują...naprawde jest to przykre ze na allegro jest mnostwo podrób... Ja będe sprzedawać kosmetyki które sa jeszcze u nas nie znane.Są genialne.Bedzie mi troche trudno na poczatku ale mam nadzije ze mi się uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukaminwestora
Ja jedynie obawiam się małej sprzedaży bo jak obserwuję allegro to wcale nie widać zeby tam kosmetyki sprzedawały się dobrze.... kosmetyki na allegro sprzedaja sie bardzo dobrze!! jest spora konkurencja i trzeba wiedziec co zamawiac.Jak bys podala mi nazwe kosmetykow to bym mogla Ci cos poradzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .......pomysł na biznes......
szukam inwestora dokładnie tak takie kosmetyyki loreala, max factora itd widzialam w Angli....dla mnie to sa podroby...kupilam tusz max factora i to nie było to do czego bylam przyzyczajona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .......pomysł na biznes......
poza tym 5 dolarów uwazam ze dobra cena.Sprzedawac bedę za 30 złotych więc nie jest zle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .......pomysł na biznes......
Nie obraź zie ale nie chce pisać o tych kosmetykach.Widze cos ie dzieje na allegro.Cos sie pojawi i zaraz kilku sprzedawcow sie tym interesuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukaminwestora
No tak ja rozumiem ale zeby 1,5 dolara??? Co do Lancome za 5 dolarów to własnie te podróby allegrowicze kupują...naprawde jest to przykre ze na allegro jest mnostwo podrób... to jest cena hurtowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukaminwestora
szukam inwestora dokładnie tak takie kosmetyyki loreala, max factora itd widzialam w Angli....dla mnie to sa podroby...kupilam tusz max factora i to nie było to do czego bylam przyzyczajona... nikt tego nie podrabia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukaminwestora
poza tym 5 dolarów uwazam ze dobra cena.Sprzedawac bedę za 30 złotych więc nie jest zle jakbys miala zaplacic clo i vat to by to ci sienie oplacilo. wyszlo by ci na sztuce ok 22 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .......pomysł na biznes......
a ty placisz cło i vat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukaminwestora
:) czasami tak ;)vatu nie musze placic bo nie przekroczylam progu 40,000 tysiecy rocznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukaminwestora
jak przekrocze to dopiero sie rozlicze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .......pomysł na biznes......
ale ogołnie musisz przynac ze teraz biznesik się kreci bo ceny w usa sa smieszne tanie:)jak patrze po jakich cenach ida te rzeczy na allegro to naprawde można zarobic 100% na wszytskim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukaminwestora
100% ?? ja zarabiam 600% a nawet wiecej,np mam blyszczyki loreal color Juice kupuje je po $1.25 a sprzedaje za 15zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .......pomysł na biznes......
ale ja bede mieć orginały?P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukaminwestora
tak sa smiesznie tanie dlatego oplaca sie inwestowac wieksze pienadze,bo zysk jest gwarantowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .......pomysł na biznes......
no ale i tak gratuluje dobrego pomyslu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .......pomysł na biznes......
Właśnie siedze na allegro i szukam co by innego sie jeszcze opłącało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukaminwestora
moje tez sa oryginalne ,nie sprzedaje podrob i nie mam zamiaru,mam pewnego dostawce z USA,poza tym same pozytywy na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukaminwestora
no i teraz jestem w kropce bo mam szanse na tanie kosmetyki ale dostawca chce sprzedac wszystko na raz.Inaczej cena za sztuke bedzie wyższa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .......pomysł na biznes......
No to kurczę już nic nie wiem:) A myslisz ze ciezko bedzie mi wprowadzic nowy produkt na allegro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .......pomysł na biznes......
No to zapozyczaj sie i działaj:)i tak sie wszytsko zwroci wiec nie ma sie nad czym zastanawiac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukaminwestora
Właśnie siedze na allegro i szukam co by innego sie jeszcze opłącało... a co dokladnie chcesz sprzedawac? jakie firmy cie interesuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukaminwestora
No to zapozyczaj sie i działaj i tak sie wszytsko zwroci wiec nie ma sie nad czym zastanawiac... no juz pozyczylam ale to jeszcze malo .potrzebuje ok 5000zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .......pomysł na biznes......
Narazie przegladam co by tu jeszcze....widze ze wybielanie zebow jest na topie, moze to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukaminwestora
A myslisz ze ciezko bedzie mi wprowadzic nowy produkt na allegro? nowy produkt zawsze jest trudno wprowadzic! czy to sa kosmetyki kolorowe? czy do ciala? trudno mi powiedziec jak nic nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .......pomysł na biznes......
ach no to faktycznie sporo... a powiedz nie boisz sie ze paczka moze nie dotrzec???Bo jak sie domyslam to tez wysylas droga morska???Ubezpieczasz??Bo ja nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .......pomysł na biznes......
to sa komsetyki do ciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukaminwestora
Narazie przegladam co by tu jeszcze....widze ze wybielanie zebow jest na topie, moze to? hmm z tym produktem w Polsce moga byc problemy.Nie wiem czy nie trzeba miec zezwolenia na ich sprzedaz.Kiedys nie bylo potrzebne ale teraz pewnie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×