Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość .......pomysł na biznes......

KOSMETYKI z U.S.A- chcę handlować....................

Polecane posty

Gość szukaminwestora
a powiedz nie boisz sie ze paczka moze nie dotrzec???Bo jak sie domyslam to tez wysylas droga morska???Ubezpieczasz??Bo ja nie ty masz z USA? jak masz tracking# to po co Ci ubezpieczenie? zostaly wyslane przez USPS czy prywatna firma? Jesli jest faktura na paczce z podana deklaracja to na 90% paczke przejmie urzad celny i tu nie ma znaczenia czy morska czy lotnicza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmiicchhal
hej,nadal jestes zainteresowana inwestorem na te kosmetyki? jesli tak to napisz na maila: michal_t18@o2.pl pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyytka
hej, dziewczyny, a jak w takim razie sie rozliczacie, kupujecie na Fa, ale wysyłacie je osobno zeby produktów nie oclili? tez o tym myslałam, mam znajomą w Stanach, mogłaby poszukac czegoś, ja myślałam o ciuszkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja tez myslalam zeby sprzedawac kosmetyki z usa na alegro ale po tym co przeczytalam nie wiem czy to sie oplaca dla kogos kto bedzie je kupowal z ebay-a nie mam nikogo w usa i nie wiem nawet jak mam sie zabrac za szukanie hurtownikow w usa zeby te kosmetyki byly tanie :))) czyli jak paczka kosztowala by $500 to ile musze do tego doliczyc chodzi mi o clo i vat ???? prosze o pomoc :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalllll
hej,nie jest to w ogole oplacalne. robiac to legalnie nie wyjdziesz na swoje,natomiast handlujac po cichu nie zarobisz za duzo. koszty za niestety za duze. Wystarczy policzyc sobie zalozenie firmy,zus itp. Do tego do ceny paczki wartej ok 500 dolarow dochodzi 22 proc vatu i kilka procent cla+przesylka z ubezpieczeniem kolo 100 dolarow. czyli kupujac kosmetyki za 500 dolarow kosztuje cie to w sumie kolo 750-800 dolarow. do tego przelew pieniedzy do usa...pewnie kolo 70 zl. poza tym na allegro nie pohandlujesz bo ceny kosmetykow sa tu tansze niz w usa;] takze biznes niewart uwagi. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli jak to mozna zrobic aby obejsc clo ale ja nie chce zakladac firmy tylko sprzedawac na alegro a moze ktos ma doscie do jakis tanich kosmetykow w usa bo nawet jak wchodze na amerykanskie sklepy to i tak na ebay sa tansze :)) moze ktos mi doradzi :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalllll
clo uda ci sie obejsc raz ,drugi trzeci ale w koncu trzeba bedzie zaplacic. Poza tym co to za interes nacichym sprowadzaniu kosmetykow za 500 dolarow.To dobra dla licealisty ktorego kreci zarobek 100 dolarow;/ kosmetyki z usa to spalony temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamil1985
odpowiedz na to pytanie znajdziesz na www.sell.tnb.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bank of style
Dla wszystkich zainteresowanych - ja posiadam firmowe kosmetyki kolorowe takich firm jak Loreal, Maybelline, Rimmel i Revlon w cenie do $2.50 za sztuke. Juz wkrotce bedzie dostepna moja strona - chce sprzedawac te kosmetyki ludziom w Polsce, ktorzy chca sprzedawaz przez internet. Wszystkie nowe, oryginalne itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarasvip34
witam serdecznie prosze o kontakt na maila jaras@vip.interia.pl przesle oferte kosmetykow wytlomacze jak rozpoznac produkt ktory jest o.k lub tez ktos zaplacil pare euro wiecej i chce sprzedac produkt dobrze zrobiony ale pdroba.pozdrawiam wszystkich Ludzi przez duze "L" gg 5059763 posiadam oferte perfum ok 640 pozycjii tylko hurt minimum 200 flakonow cena zalezy od kursu euro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SKARBECZEK90
POSZUKUJĘ OSÓB DO SPRZEDAŻY KOSMETYKÓW FIRMY FM GROUP. ZARABIASZ PRAKTYCZNIE NIC NIE ROBIĄC. DODATKOWE INFORMACJE UZYSKASZ PISZĄC NA MAILA. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kupigo.com
Sprowadzaj kosmetyki z USA przez Kupigo.com. Kupuj markowe perfumy w USA takich firm jak: Bvlgari, Calvin Klein, Christian Dior, Davidoff, Dolce Gabbana, Giorgio Beverly Hills, Gucci, Hugo Boss, Jessica McClintock, Kenneth Cole, Liz Claiborne, Ralph Lauren, Tommy Hilfiger. Import perfum ze Stanów. Wysyłka firmowych kosmetyków do Polski. --- http://www.kupigo.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzesiuk
Import kosmetyków zza oceanu to żaden problem. Na polskim rynku działają firmy, które chętnie współpracują z hurtownikami i pomagają im sprowadzać towar z USA. Wcześniej warto zainteresowac się, ile wyniosą dodatkowe opłaty (cło i vat) na sprowadzany towar. Można w tym celu skorzystać z darmowej wyceny przesyłki na stronie usbox - https://www.usbox.pl/formularz-wyceny/?type=1 w formularzy wpisujemy rodzaj paczki, jej wagę i wymiary i czekamy na wycenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rumibik
Dokładnie musicie tylko znać się na rzeczy i wiedzieć, co będzie miało wzięcie na polskim rynku, również polecam korzystanie z https://www.usbox.pl/ macie pewność, że paczka do was dotrze i nie muscie się przejmować kwestiami związanymi z transpotrem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×