Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

21

operacjaa , szpitalll noc w szpitalu

Polecane posty

otóz moj synek roczny ma operacje przepuchlinki w poniedzialek w szpitalu mamy sie zjawic o 10 zastanawia mnie czy bede moglaa z nim zostacc i ile placic sie za dobee jakie rzeczy zabrac? operacja przegiegac bedzie w instytucie matki i dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę Ci tylko powiedzieć jak było kilka lat temu w szpitalu na Wołoskiej, w Warszawie. Miałam osobne łóżko, za które karmiąc nie płaciłam. Chyba, to było kilka lat temu, więc dokładnie nie pamiętam. Natomiast później, kiedy nie karmiłam, już ponosiłam chyba opłatę. Zabierz buty wygodne na zmianę, i to co zwykle, kiedy spędzasz czas poza domem. Pidżamę, ręcznik, szlafrok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak są wolne łóżka rzecz jasna. Mamy, których nie było stać na zapłacenie, choć to nie są jakieś wygórowane kwoty, spały na krzesełkach albo fotelu jak się jakiś trafił. Tak pamiętam w każdym razie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bedziesz mogla przy nim byc a u nas na pomorzu doba w szpitalu 5zl kosztuje a co zabrac? pampersy ciuszki wszystko to co na codzien uzywasz i cos dla malego do jedzenia ale pewnie diete bedzie mial najlepiej jakbys spytala lekarza powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekujee ci Aguss dziekujee za porady mam juz wszytsko spakowane zabralam tez podgrzewac posciel zabawki -ktoree pozniej chyba wyrzuce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×