Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Saffa_31

5 miesieczne niemowle - sen

Polecane posty

Gość Saffa_31

Witam, Mam takie pytanie. moja corka ma 5 miesiecy i ladnie zasypia okolo 7.00-8.00 Budzi sie natomiast okolo 10.00 na jedzenie i potem okol 2.00 w nocy lub 3.00. Potem budzi sie juz o 6.00 rano. Czy dzieci 5 miesieczne w wiekszosci przesypiaja noce bez jedzenia?Jak to jest z Waszymi maluchami? Pozdrawiam Monika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj 3-miesieczny syn
spi od 24 do 7 rano:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba
moja od kad skonczyla 4 miesiace to przesypia cale noce.od 19do 8 rano.teraz ma ponad dwa latka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saffa_31
od czego to zalezy? Bo jak ja karmie 0 10.00 to ypija cala butleka. to samo jest w nocy wiec jest glodna a nie raczej glodnawa. Budzi ja po prostu glod. nie mam nic przeciwo wstawaniu w nocy bo ona potym jak zje od razu idzie spac i nie marudzi.Zastanawaialam sie czy tak powinno byc bo z tego co slyszalam to wiekszosc dzieci wlasnie po 4 miesiacu przesypiaja cale noce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kllklklklkl
niekoniecznie. To wszystko zalezy od dziecka. jedno śpi cała noc, drugie nie. nie przejmuj sie tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ja mam prawie 5 miesiecznego synka, ktory rowniez budzi sie w nocy na jedzenie w dodatku o podobnych godzinach jak Twoja corcia. Jestesmy, wiec w podobnych sytuacjach. Ja sie wymadrzac nie bede, ale napisze co powiedzial do mnie lekarz. \"Nastepne pani zadanie jest wyeliminowac nocne karmienie\", bo podobno \"dziecko do 4 miesiecy budzi sie, bo tego potrzebuje \" natomiast \"od 4 miesiaca moze to byc przyzwyczajenie. Dziecko mysli, ze to normalne w nocy jesc. Wczoraj dostalem to i dzis dostane butle\". Znam osoiscie chlopca, ktory ma dwa latka i do dzis sie w nocy budzi, dostaje soczek, a ja tego nie chce i zreszta moj synek zjada swoja norme w ciagu dnia i nie powinnam go przekarmiac. Ile wypija Twoja mala mleczka w ciagu dnia? 5 miesieczny niemowlak powinien wypijac od 800-1000ml mleka na dobe( przynajmniej tego mleka co ja mam), wiec jezeli nie wypije tego w dzien to obudzi sie w nocy, aby to nadrobic. Ja tez probuje zrezygnowac z nocnych karmien. Moj pomysl byl, aby noca dac cos innego do picia np, glukoze lub soczek. Dopoki dziecko nie ma zabkow, bo ze nocne karmienie ma negatywny wplyw na zabki, pruchnica itd, to nie musze mowic. Moj maz natomiast wymyslil, aby kazdej nocy dac malemu o 20ml mleka mniej az w koncu mu nic nie dac(czarno to widze) ;) Wiem jedno, ze nie bedzie latwo. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomnialam dodac, ze lekarz kazal mi przyjac do godziny 23 jest ostatnie karmienie, a miedzy 5-7 pierwszy. Czyli w godzinach od 23 do 5 rana malenstwo powinno przespac bez jedzenia. A z tym przyzwyczajeniem to nie mialam na mysli wszystkich dzieci, bo przeciez kazde jest inne. Niektore samo zrezygnuje, a niektorym trzeba pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saffa_31
moja pije malo mleka w dzien za to daje jej roznego radzaju pokarmy ze sloiczkow i raczej ma apetyt. je wszystko i jej bardzo to smakuje. wiec juz nie wiem. nie chce by sie pr\yzwyczaila do nocnego karmienia i po 2 latach bede musiala ja odzwyczajac. co robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×