Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mazgajka

Czy MIAŁA KTÓRAŚ TAK, ŻE TESTY POKAZAŁY 2 KRESKI, A CIĄŻY NIE BYŁO?

Polecane posty

Tak.W zeszlym roku jak staralam sie o dzidzie to w dzien spodziewanej miesiaczki zrobilam test ktory wyszedl pozytywny a za 3 dni dostalam miesiaczke i test mi na pamiatke zostal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tescoara123456
tak zrobilam test był nim Seratec Direct a za kilka dni przyjechała ciotka czułam sie jakbym cos straciła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam 2x 2 kreski( w roznym czasie...) Za pare dni @@@ przylazla... Nie wierze w zadne testy, tylko Beta Hcg z krwi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy któras z was ...
nie zastanawiała się nad tym żę byłyście w ciąży tylko samoistnie poroniłyście?? Mnie ginekolog radził że jak tylko będe miała objawy ciąży mam zrobic test jeśli wyjdzie pozytywnie a po jakimś czasie dostanie @ i potem wynik wyjdzie negatywny tzn że poronilam. To trzeba sprawdzac bo może to byc problem z ciałam żółtym który nie utrzymuje ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze sie zdarzyc poronienie ale nie musi;) Testy tez sa wadliwe;) Dlatego tylko badanie z krwi: jak wyjdzie ze ciaza a potem @@@ to na 100% poronienie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisze na pomaranczowo
jeszcze nie spotkałam wadliwego testu jesli wyszły 2 kreski a pozniej pojawiła sie miesiaczka to z pewnoscia nastapiło samoistne poronienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama mamusiaaa
Tak, ale to JEST CO INNEGO Jak test Wam pokazuje dwie krechy to JESTEŚCIE W CIĄŻY w ciąży, która ulega samoistnemu poronieniu i wydalacie ją z okresem nawet często nie wiedząc o niej Ja mialam kiedys tak, ze zrobilam test i dniu spodziewanej @ - dwie krechy, polecialam na bete i wyszło, że ciąża, ale bardzooo wczesna bo beta niska. Po 3 dniach @ !!! Samoistne poronienie przez które przechodzi prawie każda kobieta i to po kilka razy w życiu !!! Testy sie na pewno nie mylą tak, że pokazują dwie krechy kiedy NIE MA CIĄZY... pokazują je bo ciąza jest, albo chciała byc, chciala sie fasolka zagnieździc, ale nie wyszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no niestety ale w tę stronę
to testy się nie mylą:O i jeśli wykazały ciążę, a za kilka dni dostałyscie @, to jest niemal w 100% pewne, że byłyście w ciąży, ale nastąpiło poronienie samoistne, które jak już ktoś wspomniał - większość kobiet doświadcza nawet kilka razy w życiu smutne, ale taka jest prawda:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam 2 kreski, później okres, byłam u lekarza nie stwierdził ciąży, więc nie było poronienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już tak mam drugi raz, tyle że te kreseczki były bardzo jaśniutkie i może tylko je sobie wyobraziłam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama mamusiaaa
aga_25 Jeżeli krechy były jaśniutkie to byla wczesnaaaaaa ciąza, a nie wyobrażenie :) Ewela... nic dziwnego, że lekarz nie stwierdził ciązy, bo już jej nie było skoro wystąpił okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama mamusiaaa
Ewela... albo już ciąży nie było albo lekarz po prostu nie mógl jej stwierdzic, bo bylo za wcześnie! Niektórą ciąże można wykryc dośc późno i wcześniej NIC nie widac mimo, że ona jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po wczesnym poronieniu
samoistnym żaden lekarz nie stwierdzi poronienia!!! ale to nei oznacza, że poronienia nie było natomiast tego typu poronienń nie odnotowuje się w leczeniu pacjentki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×