Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość telewizor jest ok

TELEWIZJA DZIAŁA CUDA!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość telewizor jest ok

Moja 7,5 miesięczna córeczka ogląda ok 30 do 60 minut dziennie bajkę, siedzi jak zaczarowana, spokojnie, śmieje się jak coś śmiesznego jest w bajce, a ja w tym czasie mogę zrobic spokojnie obiad, poprac, posprzątac itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdds
super, to bedzie kolejne dziecko wychowanie przez TV :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Listopadowa Skorpionica
a jak pójdzie do przedszkola to będzie nosiła piękne okulary i mama będzie wszystkim tłumaczyła że to przez nią bo dziecko ja miało już 7 miesięcy to patrzyło od 30 do 60 min na telewizor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telewizor jest ok
no i??? Jeszcze nikomu tyle czasu TV nie zaszkodziło, ona jest zadowolona, ja też i jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdds
kazde dziecko bedzie zadowolone, ze moze posiedziec przez tv czy komputerem :o ile ty masz lat bo cos czuje, ze niewiele, a dziecko nie bylo planowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kłamczuchy wstrentne
i znalazły sie krzykaczki :P nie uwierze ze wasze dzieci nie ogladaja TV :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telewizor jest ok
otórz moja droga mam 27 lat a dziecko było w milionu procentach planowane, brak Ci argumentów, he? dzieki takiemu rozwiazaniu ja moge spokojnie posprzatac, ugotowac obiad, zrobic pranie, pozmywac, a dziecko ma zajecie i nie krzyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojego synka też wsadzam w krzesełko, oglada sobie TV jakieś 20 minut i ja też w tym czasie robię np mięso, bo jak siedzi ze mną w kuchni w krzesełku, to bez przerwy muszę myc rece, bo wyrzuci zabawki, bo coś chce, a dzieki takeimu rozwiazaniu szybko i sprawnie przygotowuje obiad.i nie ma nic w tym zlego bo to chwila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zgadzam się pod warunkiem, ze to niedługo, trzeba zrobic obiad, posprzatac,a do krzykaczek-nie przesadzajcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciasteczkowy potwor.
u mnie tv gra caly dzien i dziecko nie zwraca zbytnio uwagi,czasem jak gra jakas fajna piosenka to postoi poslucha .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasami tez tak robię, ale w miarę możliwosci staram sie aby jak najmniej ogladał póki jest taki mały, natomiast nie widzę nic złego w tym , czasami etz trzeba miec czas dla siebie i zadbac o dom, szczegolnie jak sie nie ma pomocy w postaci rodziny na przyklad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja też oglada tv, ale nie godzine... ona potrafi sie skupic gora 5 minut. najdluzsze co oglada to teledysk bebe lili... Nie wiem jak wasze dzieci potrafia przez godzine wpatrywac się w tv. zazdroszcze moja nie potrafi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telewizor jest ok
no to chyba mamszczęście mamani:)ale może i dobrze, bo zgodnie z tym co tutaj piszą Twoje dziecko nie będzie nosiło okularów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nie jest powiedziane ze nie bedzie. ja nosilam w dziecinstwie mimo ze tv nie ogladalam jako male dziecko dlatego ze mielismy wtedy tylko maluski czarno bialy telewizorek :D:D a okulary mnie nie ominęly... akurat tego nigdy nie mozna przewidzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telewizor jest ok
wczoraj robiłam obiadek, mała siedziałą 60 minut, oglądała bajeczkę, podczas gdy zawsze jak jej zniknę z pola widzenia jest taki krzyk i płacz, ze tylko jak wrócę to jej przechodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×