Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szukająca szczęścia...

Allegro

Polecane posty

Gość szukająca szczęścia...

Czy kupował ktoś coś od użytkowników newtrend, pinkistyle, anxipanxi i karo-marx? Jaka była jakość tych ubrań? Czy transakcja przebiegła pomyślnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po prostu sprawdż komentarze
na temat sprzedających i po sprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21_lat
po ich komentarzach nie kupilabym nic od tych uzytkownikow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość supergirl1111
U anxipanxi kupilam dwie rzeczy, jako ze jakosc zdjec na aukcjach ta dziewczyna ma dosc kiepska, to przy odbiorze przesylki bardzo milo sie rozczarowalam :) rzeczy byly ekstra. Natomiast u karomarx kupowalam tylko jakies pierdolki typu naszyjniki, portfel i zawieszki do telefonu, wiec na temat ubran sie nie wypowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupowałam u pinkistyle i newtrend (dwie tuniki, jedną sukienkę i bermudy).Wszystko ok, ale rozmiarówka jakby zawyżona. Wszystko musiałam sprzedać jeszcze raz, nawet teraz mam wystawioną jedną bluzkę od nich: http://www.allegro.pl/item348639343_super_tunika_w_stylu_funky_und_38_m_.html A jakość jest dobra, rzeczy ładne, fajnie układają się na ciele. Gdyby ktoś był zainteresowany, to mam do sprzedania jeszcze takie bermudy (nieużywane): http://www.allegro.pl/item317282353_sublevel_czadowe_spodenki_bermudy_m.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupiłam dwie rzeczy--tunikę i żakiet---od pinkistyle i newtrend --koleżanka kupiła od nich więcej rzeczy---obie jesteśmy zadowolone!!:D ciuszki rewelacja!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupowałam w newtrend trzy bluzki typu long. jakość super, kolory super tylko ta numeracja rzeczywiście zawyżona :) jak nosisz L to kupuj M :) a tak to wszystko bomba i napewno coś jeszcze u nich kupię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukająca szczęścia...
Dzięki serdeczne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka84
ja od anxipanxi zakupilam niedawno sukienke z H&M, wszytsko ok, tylko ze za mala sie okazala, no ale moja wina bo na aukcji byl podany tylko rozmiar, a ja nie zapytalam o wymiary. Ale poza tym wszystko ok. Od newtrend kupilam dwie bluzeczki natomiast,z jednej jestem bardzo zadowolona, a z drugiej tak srednio., bawelna kiepiskiej jakosci (no ale tego en zdjeciu nie mozna dostzrec). Mimo to polecam obydwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka84
aha .. ze zwrotem towaru u anxipanxi nie bylo problemu, tylko ze ona zwraca tylko wkote kup teraz, a na kosztach wysylki w dwie strony bylam niestety stratna :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli chodzi o pinkistyle
to mnie przysłali nie ten model co zakupiłam. napisałam maila co prawda nie odpisali ale jak wysłałam im ten ciuch z powrotem to odesłali na taki jak ma być i kasę za odesłanie też przysłali. ale ogólnie fajne mają rzeczy i na jakość też nie narzekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana98076666
ale co to za spam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajakastaka
u karo-marx transakcja przebiegla szybko, a dwie bluzki, ktore wylicytowalam byly ok, takie jak w opisie, nowe, niezniszczone. polecam :) pozostalych spzredawcow nie zxnam, wiec ci nie pomoge niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marwiteczka
A czy ktos kupowal u jankshop rzeczy z Tajwanu? Jak z jakoscia i szybkoscia dostawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ashyn
Ja kupywałam kiedyś rzeczy u jednego sprzedawcy z tajwanu i niestety musze powiedzieć, że długo oczekiwałam na przesyłkę, a towar który zakupiłam był tandetny. Zakupiłam 3 rzeczy i wszystkie wystawiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YYYYYYYYYYYYYYYYY
JA KUPOWAŁAM NIEDAWNO U NEWTREND I PINKISTYLE I POLECAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×