Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość solniczka__

co myslicie o matkach, ktore

Polecane posty

Gość solniczka__

siebie i swoją rodzinę tak publicznie obnażają na publiznych forch dając foty, zdradzając dużo rodzinnych, prywatnych spraw...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ech wy mohery..
solniczka:kazdego indywidualna sprawa... dejzi: idz sie utop w koncu durny pustaku !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurczeeee
ostra glupota zawsze sie dziwie jak widzete adresy do fotoblogow itp>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solniczka__
mohery - nie wiem czy indywidualna - a pytają o zgodę na publikację fotek męża i dzieci? wątpie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ech wy mohery
solniczka: a co Cie obchodzi co kto mysli? dejzi: do gazu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solniczka__
moim zdaniem matki robią straszną siarę swoim dzieciom... za kilka lat ich koledzy z klasy wyszukają to co mamuśki wypisywały o swoim pożyciu seksualnym i pierwszej kupie za szafą dziecka i te dzieci będą miały przerypane w klasie, a może i później też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowanie na tak
solniczka__ - po pierwsze nie sadze zeby wystawianie swoich zdiec na forum bylo tym samym co obdzieranie sie z prywatnosci.Po drugie wg.ciebie matka ktora pokazuje zdjecia swoich dzieci jest wyrodna matka?:-o dejzi 69 ty stara koparo pasztecie zafajdany uwazaj bo zycie rozne niespodzianki robi i zebys ty za pare latek nie okazala sie byc rozwodka z 3 bachorami na karku!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajka na bekonie
ta dejzi jest tak durna ze chyba nie ma takiej specjalizacji lekarskiej,ktora pomoglaby w jej schorzeniach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solniczka__
" zdecydowanie na tak" - nie użyłam słowa "wyrodna" nawet mi to przez myśl nie przeszło. Zresztą co za różnica co ja myślę - chodzi o dyskusję. I nie pisałam TYLKO o fotach, ale o obnażaniu się - a jest tu takich sporo... zwłaszcza na forach typu: "marcowe dzieciaczki 2010"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noddy
solniczka, nie masz sie czym zajac?Nie masz innych problemow? Zajmij sie...analiza prychologiczna chorej dejzi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowanie na tak
solniczka__ - pojebalo cie?a kogo mialyby pytac o zgode na publikacje????buahahaha co za matol!!!!!!!!!!1:-o dejzi twoj 21l.fagas pewnie juz od dawna za twoimi plecami posuwa 18latki a z ciebie kase ciagnie haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solniczka__
noddy - widać przejmuje mnie los dzieci, które będą potem w szkole gnębione przez swoje bezmózgie matki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noddy
solniczka,wstap do zakonu,zacznij zbawiac swiat, albo zacznij sie udzielac w Carritas Polska :classic_cool: Widac ze naprawde nie masz sie czym zajac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solniczka__
"zdecydowanie na tak" - gdyby twój partner umieścił twoją fotę nagą w necie - chciałabyś na bank, żeby przedtem cię o to zapytał... A dzieci nie mogą odpowiedzieć - to jest pogwałcenie ich praw i prywatności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solniczka__
Noddy - właśnie próbuję zbawiać... a do zakonu już za późno - nie wezmą matki :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowanie na tak
solniczka__ zdecydowanie to ty zdrowa na umysle do konca nie jestes aczkolwiek z cala pewnoscia dejzi ma ma bardziej nagrzane od ciebie:-o Sam tytul tematu mowi sam za siebie.Po drugie jak tak bardzo chcesz pomagac dzieciom to rozpocznij studia pedagogiczne i zostan wolontariuszka w charakterze pedagoga ulicznego.Na ulicach znajdziesz wiele opuszczonych niekochanych dzieci masz pole do popisu:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solniczka__
"zdecydowanie tak" dobrze słyszeć te rady od osoby, która w ramach wolnego czasu zajmuje się z taką pasją analizą psychologiczną ludzi z kafeterii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabelka kwaśna
solniczka idz ugotuj dzieciom obiad,zrob pranie, albo posprzataj w domu,bedzie to napewno z o wiele wiekszym pozytkiem,niz ten walnięty topik ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowanie na tak
solniczka__ zabawna jestes!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solniczka__
dlaczego walniety??? można to samo powiedzieć o każdej z was (chociaż mam wrażenie , że rozmawiam z jedną osoba ;) ) idźcie zajmijcie się czymś, zamiast i tu odpisywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowanie na tak
zmieniam zdanie jestes tak glupia ja dejzi mozecie sobie obie rece podac:-o pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solniczka__
ale nie rozumiem... powiedz dla czego kretynski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bummmmmmmmmmmmmmm
ale przecież ona ma racje.... Pamiętam jak mój brat znalazł swoje nagie zdjęcia jak był bobasem, wszystkie zostały podarte. Ja bym w życiu nie pokazała zdjęc swojego dziecka, chyba że prywatnie, osobie, którą znam jakiś czas. Te matki chcą sie dowartościować dzieki swoim dzieciom czy ki chuj? Same nie mają co pokazać? Ja bym sie nieźle wkurzyła na matke jakby coś takiego zrobiła...(nie chodzi mi tu tylko o nagie zdjęcia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ciagu ostatniego tygodnia jest to trzeci ten sam temat!Ile razy mozna powtarzac jedno i to samo?:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bummmmmmmmmmmmmmm
mantodea a ile godzin dziennie można siedzieć na kafe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×