Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewa32

Commercial Union - proszę o opinię

Polecane posty

Gość mango_o
Do marabut38: Na wstępie proszą o podanie telefonów do 5 osób, po co? To kontakty do referencji, osób które mogą potwierdzić Twoje predyspozycje do pracy w Finansach. Co to jest za szkolenie w hotelu w Warszawie? 3 dni szkoleniowe, zakończone egzaminem licencyjnym, bez którego nie możesz pracować w tym zawodzie. Dlaczego trzeba mieć własną działanść gospodarczą? Wymóg ustawowy- po egzaminie w Wawie otrzymujesz wpis do KNF jako Przedstawiciel ds. Ubezpieczeń i Inwestycji. Ustawa wymaga, że masz być firmą posredniczącą w usługach między CU a klientem więc KAŻDA firma ubezpieczeniowa, w której osobiście podpisujesz umowy, wymaga założenia własnej działalności. Jest to po prostu forma współpracy. Jakie są godziny pracy? Soboty pracujące? Czas pracy elastyczny. Ile naprawdę zarabia u nich Menager? Tyle ile sobie wypracuje. Jest jasny system wynagrodzeniowy, który nakeślony jest przy rekrutacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CU to syfiasta firma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wołanie o pomoc
proszę ściągnijcie tą okropną reklamę z anteny Jeśli ktoś z firmy to czyta to tej reklamy sie nie da wysłuchać Normalnie szału dostaję jak leci "ac, oc w pakiecie ..." i ta nie wiadomo o co chodzi pół ce ???? normalnie masakra Chociazby ze wkurzająca jest ta masakrycznie zryta reklama nie ubezpiecze sie w tej firmie Mozecie mi wierzyc !!!! Jak tylko slysze zaczynajaca muzyję reklamę Od razu przełaczam Bo jak dłuzej tego słucham to dostaję białej gorączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorzka_mocca
Zostałam zaproszona na rozmowę do Aviva CU na stanowisko asystentki. Co to oznacza? Czy Ci, którzy pracowali w CU potrafią mi odpowiedzieć, co będę robiła? W ogłoszeniu była umowa o pracę, ale i "szkolenia". Jestem zainteresowana pracą biurową, a nie telemarketingiem, boję się, że dałam się nabrać i szukanie pracy się chyba nie skończyło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pracuje w innej firmie ubezpieczeniowej. u nas asystentka charakteryzuje sie tym ze pomaga dyrektorowi i menagerom.przygotowywuje umowy,wysyla raporty do centrali,robi zamowienia,zalatwia wyjazdy,szkolenia,robi listy obecnosci itd.ogolnie czuwa nad wszystkim.ja bym chciala taka prace.wole to niz bycie agentem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszuści przedstawiamy AVIVA
Jednym słowem odradzam pracy w tej firmie kupe dziadostwa, najpierw mydlenie oczów i pranie mózgów jak w sekcie a później ciągłe podkręcanie limitów które należny wykonywać, nie pomogą w niczym, zyski czerpią tylko dyrektorzy i managerowie, którzy ciągle mówią ile to można zarobić chyba nie agent a oni. Jeśli chcecie tam pracować to dobrze się zastanówcie i sprawcie jakie mają produkty i na czym się opiera ich sprzedaż, na jakie działy ubezpieczeń są nastawieni a powiem wam ze tylko ubezpieczenia na życie z funduszem i OFE, trochę mało jak na taką "super naj" firmę, jeśli już pracujecie i jesteście zafascynowani to już was urobili mają was w garści macie swój portfel tak myślicie bo macie tylko marną prowizję którą można z dnia na dzień odebrać nie wierzycie przeczytajcie umowy agencyjne. W Aviva są duże zwolnienia na szczeblach centrali podobna sytuacja dotyczy agentów z dużym portfelem i stażem w Anglii duże straty finansowe w Polsce zmiana marki i koszty z tym związane a klienci na plisach i inwestycjach mają same straty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22_ja
Witam, trochę z innej beczki czytam te wszystkie opinie i tak się zastanawiam dlaczego?? NIe dawno podjąłem pracę w Firmie OVB jak narazie pracuje ale nie otrzymuję dochodów ale zostałęm o tym poinformowany i uprzedzony mam cykl szkoleń ale są one bezpłatne, kończą się one również egzaminem z KNF-u za nic nie płacę jedynie koszty jakie ponoszę to zaświadczenie o niekaralności i odpisy. Mam już za sobą pierwsze analizy i kontakty z ludzi jak na razie nie pałam entuzjazmem, ale trzeba dać sobie czas (przynajmniej z takiego założenia wychodzę). Mam nadzieję, że to będzie moja droga a wracając do CU to wiele złego słyszałem o tej firmie od moich aktualnych klientów którzy czują się oszukani i okradzeni przez tę firmę ale niestety są ludzie którzy pracują lojalnie a są tez tacy, dla których liczy się prowizja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ////////////////////////////
Witam, jestem byłą agentką, zrezygnowałam z tego "dobrobytu" po 4 latach takiej pracy, po pierwsze, bardzo ważne, aby zostać agentem, doradcą, przedstawicielem, specjalistą to jedno i to samo, trzeba założyć działalność gospodarczą, to nie praca na etat, wypłata prowizyjna, jeśli nie wypracujesz sobie dochodu to i tak ZUS musisz zapłacić, nikogo nie obchodzi, że w tym mc się nie udało lub padły mi np 2 polisy i wypłatę mam minusową, Zus musisz zapłacić, na działalności płaci się najniższy ZUS więc i emerytury z tego właściwie nie będzie, jest to bardzo ciężka i stresująca praca, szkoda lat... wszystkie koszty Twoje( oprócz niektórych szkoleń), dojazdy czyli paliwo, które płynie ciurczkiem jak chcesz coś zarobić musisz mieć dużo spotkań...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POMOCY -
Witam, proszę o informację jak wygląda rekrutacja w Aviva Commercial Union w Warszawie? - czy ktoś z forum posiada taką wiedzę???czy prawdą jest iż perwsze około 3 miesiące są " społeczne" :-)? proszę o jak najwięcej informacji z góry dziekuję . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×