Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość on z Krakowa

Zawsze miewałem chude kobiety w łóżku do czasu

Polecane posty

Gość on z Krakowa

jakies 3 tygodnie temu poznałem na imprezie puszysta laske była tak ladna z twarzy ze od razu zwrocila na siebie moja uwage i tak jakos pobilem do niej gadalismy cala noc a na koniec wyladowalismy w lozku u mnie i szczerze wam powiem ze z zadna chuda nie bylo mi tak dobrze jak z nia! to dziwne bo nigdy mi sie grubaski nie podobaly ale ta ma cos w sobie co mnie do niej ciagnie od tamtej pory na ulicy ogladam sie za laskami przy kosci bo bardzo milo mi sie kojarzą tak zywej i spontaniczne, otwartej na eksperymenty lozkowe kobiety jeszcze nie poznalem, w kilka godzin przerobilismy wszystie pozy i kochalismy sie w kazdym kacie mojego mieszkania, lazienke takze zaliczylismy :) jej cialo choc wieksze naprawde mnie podniecalo tej nocy patrzylem na jej ogromne piersi falujace sobie swobodnie, na jej duzy tylek obijajacy sie o moje jadra(fantastycznie sie marszyl na zgieciach nad pupa) naprawde lepszego seksu nie mialam jeszcze choc partnerek przed nia sporo bylo aha a najlepsze jest to ze nie tylko cialo ma ladne ale osobowosc wystrzalowa i szalona czuje ze powoli sie zakochuje:o umowiismy sie na kolejna impreze pozdrawiam wszystkie puszyste babeczki wiecej wiary w siebie jestescie piekne🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to wchodźcie
hmm mam 167 cm wzrostu, w tej chwili dzięki siedzącej pracy 65 kg:o na brak zainteresowania nie nazekam... mój facet przede mną miał 4 szkieletory, a na zapytanie o zdradę mówi ze nie ma zamiaru bo wie ze jak będzie miał na coś ochote to zawsze przędzej czy później dostanie, wczoraj weszła do naszego łóżka nowa pozycja, przy której szczytował 2 razy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pierdolcie
obojetnie czy facet czy kobieta woli chudych:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma to jak sie zakochac w
szmacie i do tego grubej, ktora daje na kazdej dyskotece, bo nikt z nia nie chce byc w stalym zwiazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale baran
ot zajebista kobieta co dupy dala na 1 spotkaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zazdrosc
pewnie idealem jest twoja mama i,ozeniz sie tylko z kobieta 30 letnia dziewica:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma to jak sie zakochac w
kobiety nie dziela sie tylko na dziewce i ladacznice! swiat nie jest czarno bialy! a ta laska to przyklad ladacznicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale piep****cie farmazony
a co to juz chude szkieletory to wzor cnot i moze trzymaja do slubu???? coooo i tylko grube sie puszczaja!!!ja szczerze skladam gratki dla autora topiku,ze spotkalo go szczescie i moze z tego cos wyjdzie bo kazdy ma prawo do szczescia ...wiec proponuje sie troche zastanowic nad wypowiedzia a nie pisac pierdoly byle komus dosrac Dodam,ze jestem chuda szczesliwa itp zeby zaras sie nie posypaly inteligentne komentarze ze jestem gruba i ze marze o takim ksieciu...lub cos w ta nute Wiec nie leczcie tu swych kompleksow frajerzy wyladowujac swe frustracji!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0n z Krakowa
OK OK przyznaję jestem tłustą babą z wielkim tyłkiem i chciałam się dowartościować :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gumka___
hahaha, zabawna bajeczka dla grzecznych grubasków, i to jeszcze z identyfikacją płci autorki w zdaniu: \"naprawde lepszego seksu nie mialam\" :D p.s. jak się nie odchudzisz, to żadnego seksu nie będziesz mieć, o wyrafinowanych pozycjach gdzie facet podnosi kobietę lub gdzie zwały tłuszczu nie mogą przeszkadzać kończynom nie wspominając.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale bzduryyyy
ta ostatnia odpowiedz bardzo dobra pod wzgledem technicznym niestety trzeba sie przed sama soba przyznac ze grube kobiety niechetnie sa posuwane przez facetow a jesli juz to tylko dlatego ze taka to sie zgodzi na wszystko aby tylko dal jej palke choc na chwile potrzymac w ustach,daja dupy wszedzie bo nie kazdy je chce a zatem trzeba brac kiedy daja zgadzam sie z wypowiedzia osoby ktora nazwala ta panne ladacznica,zadna normalna szanujaca sie kobieta nie wypnie tylka na pierwszym spotkaniu.jednym slowem-dziwka no bo jak to ujac inaczej a autorowi szczerze wspolczuje tego uczucia jakie w nim kielkuje bo predzej czy pozniej znudzi mu sie tyle ciala i wyskoczy do szczuplej kobiety i zwaz na jedno ze ta waga jaka ma w tej chwili nie musi byc waga ostateczna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wy tu chyba macie na mysli wieloryby a ja mam na mysli ladne pulchniutkie apetyczne dziewczyny...ja sie za taka uwazam ...choc kaszalotem nie jestem i nie wylewa mi sie tluszcz z zakamarkow...no zenada..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudynaaa
Tez jakoby jestem zwiazana z tematem ... ahh duzo by gadac... Robilam test osobowosci wg dalay lamy - wyniki sa niezwykle (z trzech tylko pytan) tu : http://tnij.org/testosobowosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×