Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sesee

czy kobieta z dwójką dzieci ma szansę na związek....

Polecane posty

Gość gość
gość 2018.06.23 jak ją nowy amant wziął tylko za wygląd to za 10 let ją kopnie w tyłek i weźmie inną, bo niby jak on go utrzyma przy sobie, pomyśl logicznie, a roohanie jej kiedyś mu się znudzi nawet jak ona jest miss świata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie swoje dzieci To zawsze gwarancja Problemow i dodatkowe koszty Po co to komus i do czego potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes szmata skoro masz dzieci bez mezczyzny a nie jestes wdowa. Nikt normalny nie bedzie cie.chcial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaki facet by się na to zgodził to nie wiem, szczególnie na stały związek, musiałby być naprawde jakiś cud

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MowMiBlack
Ja mam 24 lata jestem kawalerem , poznałem kobietę starszą od siebie o 6 lat z dwójką dzieci , jedno ma 13 drugie 6 , nie przeszkadza mi to akceptuje ja.. , i mam gdzieś co ludzie powiedzą to jest życie w życiu liczy się być szczęśliwym i dac szczęście komuś... , moja kobieta miała duże przejścia nie była po ślubie jest dalej panna , jest dobra kobieta matką i potrafi sama sobie poradzić z wszystkim ... , moim zdaniem kobieta starsza od mężczyzny o 4 , 5 ,6 czy nawet o 15 lat to nie gra roli po prostu jeśli wiecie że jesteście szczęśliwi to tylko to się liczy nic więcej... Wiek to tylko liczba a człowiek nie jest stary czy młody każdy jest równym sobie a stary to jest przedmiot , to jest tylko moja wypowiedź każdy ma własne zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten wyżej-zmienisz zdanie za 10 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W razie kolejnego rozwodu facet musi płacić alimenty. Chociaż to nie jego biologiczne dzieci. Ja się pytam po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pewno ma wieksze szanse na zwiazek niz stara dziewica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×