Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

a tak na marginesie

Kebab Przepis?

Polecane posty

Chyba coś mylisz - kebab robi się w płaskiej bułce (można robić np w picie), nie w plackach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giniaminia
Może być też tortiila z kebabem a do tortilli sa tzw placki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majaeczka
kroisz pierś z kurczaka w kawałeczki i posypujesz przyprawą do kebaba albo gyrosu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- piers z kurczaka -przyprawe do kebabow i gyrosow -kapusta pekinska -cebula -papryka czerwona -ogorek konserwowy (ja czasem kwaszony daje i tez jest dobre) -kukurydza z puszki -pieczarki marynowane -majonez i keczup salatke uklada sie warstwami, zaczyna sie od miesa a pozniej to juz jak kto woli ja np robie tak warstwy: 1.mieso (w kosteczke pokroic i wymieszac z przyprawami i obsmazyc, dobrze jak troche w tych przyprawach polezy) 2.cebulka 3.troche kapusty pekinskiej 4.na to warstwa majonezu i troche keczupu 5.kukurydza, ogorek, pieczarki i papryka 6. znow kapusta pekinska 7.znow majonez i keczup 8 na wierzch troche posypuje starym zoltym serem:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje ulubione zarcie i sprawdzone ;) kapusta pekińska podwójna pierś kurczaka słoik ogórków konserwowych puszka kukurydzy( mi zazwyczaj dwie wchodza ) przyprawa Gyros -Kamis 3-4cebule czerwone majonez Kielecki średni ketchup pikantny( ja używam Tortex) vegeta,olej( do podsmażenia mięska) kapuste ,ogórki,cebule drobniutko posiekać vegetą przesypać kapuste potem odcisnąc wode pierś drobniutko pokroić obsmażyc potem zasypać całą przyprawą i jeszcze przesmażyć układać warstwami: od dołu: kurczak cebula ogórek ketchup kukurydza majonez kapusta pekińska (na wierzch )-wtedy ładnie wygląda i posypać solą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tortille i tacos faszeruje wołowiną wcześniej zmieloną, podsmażoną na oliwie z czosnkiem. Dorzucam czerwoną fasolę i kukurydzę, trochę papryki. Mieszam z jakąś wersją przyprawy meksykańskiej. Potem podaję polanę salsą. Albo salsą verde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tortilla z kebabem?????? Jeju,nie wiem jak się to fachowo nazywa! Czepiacie się słówek. Ja kupuję kebaba,który jest do wyboru albo w bułce albo zawinięty w placek,jakby naleśnik-jak to inaczej wytłumaczyc? W bułce nie lubię.Kupiłam takie gotowe placki i pytałam o nadzienie do nich. Najlepiej się czepiac :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto tu sie czepia
ty sie upierasz, a nie masz racji http://pl.wikipedia.org/wiki/Kebab no chyba ze mieszkasz obecnie w Niemczech, to zwracam honor. Ale żaden porządny Turek w Polsce nie poda ci kebeba w naleśniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczytaj o kuchni meksykańskiej i tureckiej, to zrozumiesz w czym rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosiłam o przepis...A nie o pouczanie,czy jałową słowną \"przepychankę\". Rzadko jadam fast food,widocznie trafiłam na nieporządny bar.Mam prawo jeśc,co mi smakuje? Kupowałam to jako kebab,stąd moje określenia. Zajrzałam na tą stronę wikipedii i jest tam cyt. \"odmianę w placku zaś jako Dürüm Döner (\"zawinięty Döner\"), \" zdjęcie takiej potrawy również jest poniżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyjątek z menu restauracji/baru 29. Kebab - Tortilla 450g (mięso wieprzowe w placku tureckim, sałatka, sos) 13 zł 30. Kebab - Tortilla 450g (mięso drobiowe w placku tureckim, sałatka, sos) 13 zł Fragment przepisu na Kebab * Piersi z kurczaka (może być też wołowina, wieprzowina itp, ale piersi robią się najszybciej) * Placki jak do tortilli (do kupienia na dziale z pieczywem w większości sklepów) lub ewentualnie takie specjalne chlebki \"pita\" gotowe do kebabów (ja wolę kebab na cienkim cieście dlatego kupuję tortillę) Menu restauracji Dürüm Döner: kebap, sałatka, sos w placku tureckim 8 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejku ale macie problem
a co wy sie jej tak czepiacie? dziewczyna nie jest zawodową kucharką a Turczynką też chyba nie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 200 kilo venus z milo
brawo, założycielko, przykładami utarłaś nochale czepialskim:D Smacznego kebabika:) zrobiłaś już? narobiłaś mi smaka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na czerwono Anouk
Jeśli zadanie komuś pytaniana forum (oprócz wskazania przepisu) uważają waćpanny za czepialstwo, to aż strach pomyśleć, jak reagują na krytykę w życiu zawodowym lub uwagę w zyciu prywatnym:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 200 kilo venus z milo
Anouk, nie odpowiada się pytaniem na pytanie:P A po drugie, Twoje "Tortilla z kebabem??????" to nie pytanie, a oburzenie. Jak dziewczynka nie potrafi prostych rzeczy rozróżnić, to aż strach pomyśleć, jak w życiu prywatnym się odnajduje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochanie, bądź spokojna o mą duszę... Gratuluję zdolności interpretacyjnych :) przydałyby się na niejednej lekcji polskiego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 200 kilo venus z milo
jak się nie ma żadnych argumentów, to się gada, byle gadać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 200 kilo venus z milo
poza tym, nie przypominam sobie, żebyśmy były na "Kochanie" :o:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alinka223
dziewczyny a gdzie podstawa kebaba SOS CZOSNKOWY? to jest to co nadaje smak tej potrawie, bo jak mozna jeść kebaba z ketchupem albo majonezem, to profanacja kebaba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro jak widać
można nazywac kebabem coś co jest w placku, to można i bez sosów :o Szkoda słów po prostu na tą dyskusję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dlaczego dlaczewgooooo
To wytłumaczcie mi jak to jest, że ile razy byłam w Grecji czy w Bułgarii to zawsze kebab jadłam własnie zawijany w takim naleśniku. Nigdy w bułce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×