Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rozważna xd

zrobic to...?

Polecane posty

Gość rozważna xd

Mam prawie 17 lat, jestem z chlopakiem pol roku i bardzo sie kochamy. On namawia mnie zeby to w koncu zrobic( o sex oczywiscie chodzi xP) ale ja sie waham. No obawiam sie tylko wpadki...jak to jest z tymi zabezpieczeniami?? nigdy nie ma 100% pewnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozważna xd
hehhe kochamy sie 24h na dobe;p ale chodzi mi o milosc taka psychiczna a nie fizyczną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli sie wahasz, to znaczy, że jeszcze nie nadszedł TEN moment. co do zabezpieczeń, to prawie 100% pewność daja tylko hormony - te tylko na receptę lub wkładki/spiralki - teżtylko lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zresztą powiem Ci, że chłopak, któremu NAPRAWDĘ zależy na dziewczynie, nie będzie żądał od niej "dowodu miłosci" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozważna xd
No chcialabym to z nim zrobic, wydaje mi sie ze jestem gotowa...tylko strach przed wpadką mnie normalnie paralizuje. A co do hormonow to nie jestem przekonana bo mogą wystapic rozne komplikacje z tym zwiazane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozważna xd
powiedzial mi ze jesli ja nie bede chciala to nie....poczeka, ale....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety, innych PEWNYCH zabezpieczeń nie ma. Można jedynie łaczyć prezerwatywę z jakimiś globulkami dopochwowymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyna jestrzeczywiście rozważna, skoro najpierw próbuje sie dowiedzieć, a nie wypisuje posty typu: "ratunku, czy to ciąża?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozważna xd
to to ja wiem:P nie chce potem zalowac....duzo z nim o tym rozmawiam i on wie o moich obawach lecz zapewnia mnie ze nie mam sie czego obawiac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to znaczy, że nie masz sie czego obawiać? Czy w razie wpadki bedzie z Toba wychowywał dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozważna xd
wlasnie a co do tych "pozostalych" wariantow antykoncepcji czyli hormony i roznego typu tabletki to zwiazane sa z wizytą u ginekologa i w ogole...eee zaduzo zamieszania, chyba rzeczywiscie sie wstrzymam heh jak kocha to poczeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozważna xd
"nie mam sie czego obawiac" czyli ze nie wpadniemy, a ta wersja z tatusiem to o tym tez rozmawialismy...on ma 21 lat i chce juz sobie powolutku ukladac zycie wiec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozważna xd
wiec w razie wpadki nie zostane sama, bedzie przy mnie, ale ta mysl i tak mnie tak bardzo nie pociesza bo narazie idzie mi 17 roczek i nie zamierzam miec potomstwa przez najblizsze 10 lat heh najpierw kariera zawodowa..potem jak juz zycie ulozone i stabilne to mozna zabierac sie za rodzine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozważna xd
hhe;p taa czyli jednak sie wstrzymam. Hmm mam nadzieje ze zrozumie, bo jesli nie to zegnaj moj kochany...milosc to nie tylko przyjemnosci ale rowniez wyrzeczenia itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozważna xd
Makijaja --> dzieki:) za kilka "slow" i ze bez zartow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozważna xd
oj taam odrazu wielka, tylko 168 cm ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozważna xd
no to ja juz zmykam. jak ktos chce to prosze jeszcze wpisywac swoje sugestie i rozne argumenty przemawiajace za lub przeciw...tylko zwiazane z tematem prosze, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napalona .
a skad wiesz ze ona fajna? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napalona .
mhm. ;:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozważna xd
Ojj miło mi:) Jak mu powiedzialam ze mam coraz wiecej wątpliwosci co do naszego pierwszego razu to sie chlopak troszke zbulwersowal heh ale powiedzial ze nic na sile, chociaz byl zawiedziony. ehhh jakie te stworzenia są wybredne;P ale za to ich kochamy...xd No i nie wiem co robic. Kuurcze nooo, rozwazam wszystkie za i przeciw ale mi sie rooowna hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kielbache mu juz robilas
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podobnie..
u mnie było podobnie. Póki miałam wątpliwości to sie wstrzymalismy z decyzją i teraz wiem, ze było to słuszne. Wątpliwości odeszły pewnego dnia i to był ten dzień :) W każdym razie w tych sprawach nic na siłę, bo potem pojawiają się wyrzuty sumienia i jeszcze niepotrzebnie się zrazisz. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozważna xd
No bo wiem wiem ze jestem jeszcze młoda samiczka;p i ze mam duuzo czasu na to bo samej mi sie nie spieszy, i gdyby on nie nalegal to przez mysl by mi nie przeszło zeby juz zacząc wspolzyc. Takie rowniez intymne "igraszki" narazie wystarczają:D ale on taak mnie ładnie prosi...i gdyby nie było tego "cholernego" ryzyka to bez wahania zrobilabym to, no ale chyba dam sie namowic bo on tak sie stara a ja tez chce dac cos wzamian....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×