Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rozważna xd

zrobic to...?

Polecane posty

Gość a kielbache mu juz robilas
?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozważna xd
Nie, wędzonki mu nie robiłam;pp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kielbache mu juz robilas
to tylko buzi buzi?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozważna xd
niee noo az taka cnotka to ja nie jestem heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kielbache mu juz robilas
ale juz widzialas na zywo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eee tam stra baba radzi
w seksie i tak najlepsza jest gra wstępna więc nie ma co się spieszyc im dłużej bawicie sie w poznawanie własnych ciał tym lepiej i przyjemniej jak nie jesteś jeszcze gotowa ani przekonana do seksu to się nie zmuszaj dla niego bo będziesz żałowac a to czy mu dasz czy nie nie wpłynie na trwałośc waszego związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozważna xd
ooo i o taką rade mi chodziło:) teraz jednak doszłam do wniosku ze sie wstrzymam i poczekam az mnie najdzie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozważna xd
Tekst zajebisty. Święte słowa...takie jest niestety życie i takie realia:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eee tam stra baba radzi
ja zwlekałam do 23 roku życia, prowadzałam sie z kolesiem prawie pół roku zanim sie wreszcie przekonałam że to właśnie ten i że warto z nim przeżyc ten pierwszy raz on niby nie nalegał chociaż czasem pewnie miał mi za złe.... w końcu przyszedł dzień że sama bez ceregieli się do niego dobrałam....zrobiłam to gdy byłam pewna że mam dni niepłodne i dodatkowo mieliśmy prezerwatywę po prostu sama musisz czuc że to ten momet i że robisz to przede wszystkim bo sama tego chcesz a nie dlatego że ktoś tego od Ciebie wymaga czy oczekuje patrząc wstecz wiem że nie popełniłam błędu, to był właściwy facet i nigdy nie żałowałam że straciłam cnotę przed ślubem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozważna xd
glen b a ty chłopak pewnie, coo??;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozważna xd
w moim przypadku to tez tak pol roku sie "bawimy"...tylko ze to mi jest na reke ze nie mamy zbytnio gdzie to zrobic:p ja rzadko mam chate wolną i on zresztą tez, ale niestety w ten weekend bedzie on mial domek wolny i....a mi akurat okres wypada hahhaha xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eee tam stra baba radzi
mądre dziewczyny nie dają byle komu, zapamiętaj to sobie, glen :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozważna xd
glen a moj na dodatek jest we woju i widujemy sie tylko na weekendy, a wojaki napaloone są ze hoho :D a ja taka bezbronna heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kielbache mu juz robilas
jak widze laski majace 18 lat z 2 dzieci chude jak patyki to nie wiem czy im wspolczuc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozważna xd
wiesz moze i tacy wrazliwi i uczuciowi to wspolczują, ale ja do takich nie naleze xd te panny mają chyba swoje rozumy i wiedzą co robią....i jak sie na to piszą to powinny sie domyslac jakie mogą byc tego konsekwencje. A jak sie pierdolą bez zadnych zabezpieczen bo je najdzie pod wplywem chwili no to cozz....;|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozważna xd
ja wspolczuje ale tym dzieciom co powstaja z tych niefortunnych wpadek;/ jeszcze jak dziewczyna z jakiejs "normalnej" rodziny to rodzice czy ktos tam pomoze i jakos sie zyje, ale jak taka divaa sobie zrobi bahorka to....przesrane zycie i jej i dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozważna xd
zreszta moja stara sie puscila z jakim bezdomnym i nawet nie znam swojego ojca :-( No nic pojde w jej slady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kielbache mu juz robilas
zrobi bachorka do tego chyba trzeba i faceta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozważna xd
ohooo komus sie zartow zachcialo;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozważna xd
kiełbacha...to chyba jest tak oczywiste ze nie trzeba pisac:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kielbache mu juz robilas
jednym nieszczesliwym zbiegiem okolicznosci mozna spierdolic sobie calkowicie zycie to troche smutne i przerazajace:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozważna xd
ojj tak, prawda jest przygnebiająca...ale kazdy robi po swojemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozważna xd
dobra ja juz spadam....ide sie uczyc z historii bo jutro pisze spr;/ zyczcie mi powodzenia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na poczatku jak czytalam, myslalam ze młoda madrze mowi, a teraz nie... jesli masz jakie kolwiek watpliwosci, i obawiasz sie ciazy.. to wybacz... ale to nie Twoj czas. Poprostu... a te divy jak to nazywasz, bardzo czesto zabezpieczaja sie wlasnie prezerwatywami... za to nie wiele z nich wie ze prezerwatywa nie ma az tak wysokiej skutecznosci jak to sie na ogol slyszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozważna xd
no to wyybacz ale mam 17 lat i raczej to normalne ze nie chce miec teraz dziecka....a co do prezerwatyw to wiem wlasnie ze nie są na 100% skuteczne dlatego wole nie ryzykowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no .. ja wiem ze nie jestes dorosla, i dlatego mowie zeby sie wstrzymac jeszcze :) A jak masz parcie straszne to zapraszam do ginekologa, tabletki, miesiac przyzwyczajania sie organizmu i dasz chlopakowi "dowod milosci".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozważna xd
nie no "parcie" to ma moj chlopak. ja tam wole z hormonami nie probowac bo roznie sie to konczy...po prostu sie wstrzymam, a w dalszej przyszlosci nadejdzie na to czas. Ehh niby nie ma duzego problemu w podjeciu decyzji ale watpliwosci zawsze sie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozważna xd
nie no "dowod" to jednak zle okreslenie...dla mnie sex nie jest najwazniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kielbache mu juz robilas
nie gadajcie calkiem z sensem gada tylko czy wytrwa i zrobi tak jak mowi i nie bedxzzie wtopy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×