Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rozważna xd

zrobic to...?

Polecane posty

Sama tak wczesniej napisalas :) boisz sie hormonow, boisz sie prezerwatyw... czego sie nie boisz?;P he? widzisz, gobulki tez ci odradzam - ostatanio bardzo czesto spotykam sie z przypadkami " one jednak nie chronia, jestem w ciazy". Jak dojrzejesz do seksu, to sie nie bedziesz bac :) mowie powaznie... sama do tego dojrzalam nie dawno dopiero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozważna xd
ojjj ja jak juz podejmuje decyzje to ona nigdy w moim przypadku nie ulega zmianie. A co do wtopy to...jakbym sie kiedys zdecydowala to prezerwatywa, wyliczone dni nieplodne i nadzieja ze wszystko pojdzie dobrze:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja to kiepska metoda antykoncepcyjna... ;] "dni nieplodne" tez - kazdy ginekolog Ci to powie. Cykl sie potrafi samoczynnie przesuwac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozważna xd
taaa ale dojrzewanie do seksu tu nie ma raczej duzo wspolnego z obawą przed wpadką....obawiac tego to ja sie bede za kazdym razem gdy bede to robic wiec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozważna xd
aaa to mnie pocieszylas:] czyli z twojego rozumowania wychodzi ze najlepiej prezerwatywa, hormony, dni nieplodne a najlepiej wszystko na raz to wtedy 100% pewnosci bedzie co nie:p albo raczej brak obawy przed ciązą i gotowosc na sex, czyz nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozważna xd
dobra to bede was informowac jak mi idzie w postanowieniu hehe gdybym jednak schodzila na złą droge to mnie nawraacajcie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 18 lat, współżyję z moim chłopakiem od pół roku. Pamiętam że po pierwszym razie od razu poszłam do ginekologa po tabletki, gdyż podczas seksu nie chciałam sie obawiać czy prezerwatywa nie pęknie, zsunie sie albo coś podobnego. Z tabletkami czuję sie pewnie i jest fantastycznie. Musisz być pewna że chcesz, a nie dlatego że on chce:) Mnie chłopak do niczego nie zmuszał czy zachęcał. Co do twojego strachu przed tabletkami- zastanów się nad novynette maja małą ilość hormonów i zabezpieczają w 99,8% . Ja się po nich czuje bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie... to wg Ciebie dobra jest metoda naturalna plus prezerwatywy, ja stosuje tabletki i sie nie stresuje niczym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozważna xd
no zastanowie sie co do tych tabletek...ale dzieki za sugestie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozważna xd
coccinellexxx--> a przed zaczeciem stosowania tych tabletek konsultowalas sie z ginekologiem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozważna xd
no przeczytalam sobie podstawowe informacje o tych tabletkach i powiem ci ze mnie zaciekawilo ich dzialanie...pisze ze nawet reguluja cykl miesiaczkowy i zapobiegają niektorym chorobom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, byłam i ginekologa. To naprawdę nic strasznego. Przebada Ci piersi, potem ginekologiczne na fotelu. Porozmawia z Tobą, 'rozwieje' wątpliwości. Jak chcesz to pisz:6857687 mogę odpowiedzieć Ci na więcej pytań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bylam w podobnej sytuacji... Tez mialam 17 lat gdy zdecydowalam sie na wspolzycie z chlopakiem... Bylismy razem 2 lata... On nigdy nie naciskal nie namawial... Zrobilismy to w ostatni dzien wakacji... tych ostatnich... Jedyne zabiespieczenie do tej pory to byla prezerwatywa... Prawidlowe uzycie daje naprawde dobre zabespieczenie... my tak przez 7 miesiecy. Dopiero jakies 2 tygonie temu zdecydowalam sie pojsc do ginekologa po tabsy, zeby poczuc sie bezpieczniej i spokojniej... to jest jednak strach przed kazdym okresem... czy przyjdzie? Czy sie uda? Ale nigdy nawet przy tabletkach nie masz pewnosci w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabletki dają pewność, pod warunkiem prawidłowego ich stosowania!!! Używałam tabletek 10 lat! Wg mnie jest to najbezpieczniejsze zabezpieczenie, a ponieważ dostępne są teraz tabletki o różnym stężeniu hormonów, dlatego ważna jest wizyta u gina i dobór odpowiednich dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×