Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CIEKAWSKA KAROLA

Wasze fantazje erotyczne ?

Polecane posty

Gość CIEKAWSKA KAROLA

Witam! Jestem ciekawa waszych fantazji erotycznych, tych najskrytszych i tych bardziej banalnych. Wpisujcie się wszyscy, kobitki i faceci, zobaczymy co z tego wyjdzie :) p.s. Ja marzę o byciu zdominowaną przez inną parę... ostro... ot taka moja fantazja :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ok napiszę
A mnie się marzy dyskoteka i idę z jakaś małolatką za budynek palimy faja a ona zaczyna mi robic laske :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba nidgy tego nie zrobię
seks z inną na oczach mojego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziki BIL
Dojrzała, elegancka kobieta. Niby kulturalna i grzeczna ale tak na prawdę ostra a nawet wulgarna... mniam. Są tutaj takie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIEKAWSKA KAROLA
sex z chomikiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziki BIL Dojrzała, elegancka kobieta. Niby kulturalna i grzeczna ale tak na prawdę ostra a nawet wulgarna... mniam. Są tutaj takie? Jasne że są ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziki BIL
szkoda, że wirtualne... a może całkiem realne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężatka normalna
A ja chce z dwoma obcymi facetami. Żeby mnie ostro potraktowali. Chce takich, przy których nie miałabym hamulców. Bo mężowi nigdy nie powiem jakie mam fantazje. Boje się, że przestanie mnie szanować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziki BIL
a jaka konkretnie służba wchodzi w grę? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziki BIL
jeśli jesteś taką kobietą o jakiej piszę to jestem gotów na wiele... a ty? jesteś gotowa zarządać wszystkiego czego zapragniesz? jesteś gotowa dać wszystko co chcesz dać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziki BIL
... a właściwie to jesteś kobietą ? :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna jeszcze nie mężatka
Ja marzę o gorącym sekie na plaży z moim facetem. Tuż po kąpieli w błekitnym oceanie, tylko my, gorący piasek i szum oceanu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIEKAWSKA KAROLA
nikt nie ma fantazji??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DEEWOOTKAA
A ja spelnilam swoja fantazje. Przez rok spelnialam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziki BIL
a jakie to fantazje? śmiało ludzie to nie jest forum dla moherowych beretów!!! chociaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona jjjjj
Hmm mi sie zawsze marzyl moze to dziwne ale sex z zulem haha wiem ze to oblesne albo ze strszym facetem!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja fantazja to jest
stosunek seksualny na dachu biurowca gdzie miesci się o2. może być z prezesem. a jeszcze lepiej ze wszystkimi trzema :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doxi9809
Ja chciał bym byc zdominowany przez pielęgniarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damulka
a ja fantazjuję, że jestem damą do towarzystwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh ... ja marzę o sexie z moja laska i jej matką ;D opbydwie wypinają się dupkami do mnie a ja raz pakuje jedną a raz drugą ;D w sumie mam wiele roznych fantazji ;D jak chcesz ciekawska Karola to zawsze mozna pogadac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh ... ja marzę o sexie z moja laska i jej matką ;D opbydwie wypinają się dupkami do mnie a ja raz pakuje jedną a raz drugą ;D w sumie mam wiele roznych fantazji ;D jak chcesz ciekawska Karola to zawsze mozna pogadac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudenieczka
moja fantazja to sex z moim pieskiem owczarkiem niemieckim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALICJA44
Moim marzeniem jest żeby mój mąż wydupczył moją mamę .Mama jest bardzo chętna,a ten idiota się zastanawia. Mówiłam mu że będzie miał dwie laski do ruchania. Ja do tego doprowadzę ,bo wybieramy się na parę dni na działkę we trójkę oczywiście. Chciałabym się pieprzyć ze swoją księgową ,piękna kobieta ,nosi mini i chodzi bez majtek. Żeby mojego męża zniewoliła jakaś stara zakonnica i kazała mu całować swoje stopy ,a ja bym patrzyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_krosno
Chciałbym patrzeć jak jakiś koleś pieprzy się z moją kochanką. Jak kończy na jej cipce, lub w środku. Potem ja wszystko zlizuję. A kolesiowi po wszystkim pomagam ustami w postawieniu pały, żeby mógł znowu rżnąć kochankę. Moja kochanka to wszystko obserwuje, a kiedy koleś jest już gotowy "na baczność", kochanka siada na nim okrakiem i go ujeżdża. Ja w tym czasie liżę jej cipkę i jego jajka. Tak długo, aż on w niej dojdzie, wtedy ona przykuca nade mną i cała zawartość jej cipki skapuje mi na twarz. Potem dopiero ja ją dopadam i pieprzę się z nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelweil95
Marzę o pomieszczeniu w którym przebywają tylko umięśnieni mężczyźni ( w ilości ok 50) lekko ale robi to w sposób taki żeby on mi się spodobał Albo porywa mnie zboczeniec mocno katuje wywozi do lasu i przywiązuje do drzewa o gałąź za ręce ( na sobie mam czarne spodnie i stanik lub tylko spodnie) i jak już tam tak wiszę najlepiej w zimie to jestem całą zakrwawiona bo jeszcze mnie zlał biczem poczym odchodzi pewny że nie dozyje rana i albo umieram albo znajdują mnie i ratują przystojni policjanci ( umięśnieni oczywiscie) I inne . To jest prawda mam takie fantazje nic na to nie poradzę :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja fantazjuje o nieznajomej kobiecie w przymierzalni w sklepie oraz o seksie w biurze. w jakiejs korporacji lub panstwowej instytucji. dobra zabawa z pania w spodniczce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×