Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

e1503

tableki antyk. pytania...

Polecane posty

mam kilka pytan odniosnie tabletk antyk... czy wystepuja po nich jakies skutki uboczne (np. tycie, mdlosci czy to jest raczejrzadkosc??) czy takie tabletki musze polykac w calosci czy mogenp. rozdrabniac, dusic?? a co z przyjmowaniem ich z innymi lekami np. chociazby z antybiotykami na rzeziębienie z gory dzikie za odp.. ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze o odpowiedz w czwartek ide do ginekologa i chciala bym miec jakies pojecie na ten temat ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proponuję
Przejrzeć dział Antykoncpecja/Płodność/Ginekolog.... Tam jest tego dużo, a może i jeszcze więcej ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiec jesli chodzi o tabletki anty. to wystepuja czasmi skutki uboczne ale to zalezy od organizmu... kazda kobieta jest inna i inaczej reaguje... A tabletki nalezy brac codzennie i o tej samej porze najlepiej wieczorem przed spaniem po posilku i popic duza iloscia wody... Tak srednio po 2 opakowaniu czyli po 2 miesiacach wszstko powinna sie uregulowac! Mozesz prztyc ale nie koniecznie! Po za tym po tabletakach masz regularny i krutszy okres i zmniejsza bole... I poprawiaja Ci cere:) Wiec nie ma obaw! Tylko ginekolog musi znajsc tabletki odpowiednie dla Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackcat
Tabletki połyka sie w całosci (są bardzo małe), wieczorem najlepiej. Ja miałam mdłosci, uderzenia gorąca, było mi słabo. Nie przytyłam. Cera mi sie pogorszyła - wynik zmian hormonalnych po tabsach. Miałąm wiekszy apetyt - przez pierwsze opakowanie jadłam śledzie (których nie lubie) w ogromnych ilosciach :O Wszystko unormuje sie zwykle po 3 opakowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×