Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Warkocz Komety

Zagadka dla ambitnych i błyskotliwych !!!

Polecane posty

julek ty teraz tyllko o jednym bedziesz myslał?:P nie wolno z Tobą spokojnie o cyfrach pogadać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do chłopppa 2
to może powiesz po czym Ty jesteś? jeśli się nie wstydzisz oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milion pięćset sto dziewięćset

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chłoppp
Ja studiowalem chemie, i ilosc soli i cukru jest policzalna kretynie. Policzalna jest ilość atomów nawet w konkretnych związkach, wiec jesli dla ciebie cukier czy sol o cząstkach widocznych golym okiem jest niepoliczalna to mi ciebie żal. Pseudonaukowa kurvo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chłoppp
oczywiscie ze nie wie, bo ma konto na kafeterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kononowicz THE BEST
Nie znacie się 15 dał i koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do chłopppa 2
Chemie, to podaj skład obornika. Chłopie czasem tam Ci w laboratorium nic nie popierdoliło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turten
a moze to głebsza sprawa skoro ta zagadka zadana jest na forum erotycznym??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do chlopa
a mi cie nie zal bo debili mi nigdy nie zal. i uwazaj bucu bo nie wiesz do kogo piszesz. orientujesz sie moze w tym ze wszytskie wpisy na polskich serwerach sa przechowywane przez okres 30 dni, i ze nie jestes anonimowy dziecko bo jest cos takiego jak IP? i nie ma problemu z namierzeniem cie nawet jesli jest to dhcp ip? o ile wiesz co to jest dhcp ip:) w co szczerze watpie. by the way - nie jestes w stanie mmnie obrazic bo kims takim musialalbym sie przejac a to nie jest mozliwe w twoim zasmarkanym przypadku. ciekawa masz teorie ale :) nadal twierdze ze ilosc stosuje sie do rzeczy niepoliczalnych a czastki i atomy to oddzielna sprawa. z naukowego punktu widzenia w 80% skladasz sie z wody, a z mojego w 100% z gowna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronisław
haha, znam tą zagadke, słyszałem jakiś czas temu. Prawidłowa odpowiedź to 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do chlopaaa
takze jak widzisz wszystko jest wzgledne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chłoppp
Lepiej ten temat zostawic, niestety wszyscy jestescie z kafeterii i to was przerasta. Agniecha przeczytaj to jeszcze raz Mariusz kupił Magdzie 9 róż z czego 2 zwiędły, wiec dokupił jeszcze 4 9 róż....dwie zwiędły, ale nadal je ma, dokupuje 4...9+4 = 13. Powiedz mi co ci pozawala odjąć 2 zwiędle róże od 9 zakupionych? Czy taka informacja jest w tekscie? Haha kurva wy chyba jestescie po 8 klasach %-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne głębsza i jakoś nikt
nie może dojść ile ta laska ma cm w końcu. ale normalnie zapodałeś. idź się czochrać w słomie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do chlopaaa
a teraz ide stad kmiotku bo niezwyklem przebywac w dennym towarzystwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chłoppp
"czastki i atomy to oddzielna sprawa. z naukowego punktu widzenia w 80% skladasz sie z" nie to nie jest oddzielna sprawa to raz. po drugie z 70% z wody a nie z 80% (podstawy biologi z gimnazjum) po trzecie ja ci moge nawet moj adres podać a nie tylko IP chętnie ci podam mojego do ust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do chlopaaa
o ile masz taki mikroskop i znajdziesz w gacaich ten maly atomik. podpowiem ci powinien byc zaraz obok jaderka. ip nie musisz mi juz podawac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kononowicz THE BEST
Wchodzę na kafeterie żeby sobie humor poprawić, że są ludzie głupsi odemnie. 15 dał i kropka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chłoppp
Ja nie wiem do kogo ty piszesz, to monolog jakis. Moj nick jest przez trzy ppp a nie trzy aaa, nawet przepisac dokladnie nie umiesz. Wypier-dalaj juz klaso robotnicza bo az czuje posmród radomskich bez filtra tutaj. Śmigaj smyku PS: Olsztyn Murzynowskiego 7a mieszkania 34, duze blokowisko na przeciwko supermarketu E.Leclerc. Zapraszam, weź liczydło i paste do zębów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chłoppp
"o ile masz taki mikroskop i znajdziesz w gacaich ten maly atomik. podpowiem ci powinien byc zaraz obok jaderka." jesli miałbyc w tym poddekst z fizyki, to teraz juz tak daleś dupy umyslowej ze powinienes wylaczyc swoj komputer z demobilu. Atom zawiera jądra a nie znajduje sie w okól niego, pomyliles chyba z nukleonami haha. Dno jebane próbuje zgrywac naukowca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronisław
Normalnie. Wychodzi 3. Wystarczy pomyśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chlopku roztropku
a moze ktos studiowal biologie i nie trybisz tego o jaderkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×