Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wrrrrrrrrr

czym mysla faceci i kobiety w dzisiejszych czasach ...

Polecane posty

Gość wrrrrrrrrr

Moze to i głupie ale czytajac wypowiedzi wydaje mi sie ze juz mało zostało takich które sie szanuja w modzie teraz wskoczyc jak najszybciej do łóżka i pozadnie sie zabawic. Ciekawi mnie ilu jest tu facetów którzy nie mysla tylko o jednym (seksie) i poznajac dziewczyne mysla o tej znajomosci na dłuzej niz na jedna noc. To samo tyczy sie dziewczyn ... Mam 25 lat i w zyciu nie miałam faceta na jedna noc (to moj wybór) nie potrafiłabym tak, czułabym sie jak szmata. Nie raz sie spiłam ale wszystko miałam pod kontrola alkohol to kiepskie usprawiedliwienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co w zwiazku z tym? ja znam wielu facetow/ bab ktore sie szanuja wiec widocznie masz nieco spaczony obraz rzeczywistosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucky strike///.///
więc proponuję znaleźć sobie lepsze usprawiedliwienie niż alkohol....hmmm np. miłość:D...tylko ostrzegam kac większy a wrażenia podobne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Suka Pełną Gębą
Nie jestem łatwa ide do łóżka z facetem dopiero po trzech drinkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrrrrrrrr
Oczywiscie ze tak !!! ale dlaczego w dzisiejszych czasach jest tyle malolatów którzy jak najpredzej chca poznac smak seksu i to z byle kim co sie stało z szacunkiem do samego siebie?!? Nie wiem w jakim wieku jestescie ale ja bym tak nie potrafiła. Teraz koles ledwo zda prawo jazdy wskakuje w fure i mysli jak tu zarwac panienke (na samochod rodziców zapewne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×