Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kasia_mis1

jak przekonac rodzicow

Polecane posty

witam mam pewien problem mam 18 lat moj chlopak 25 chcialabym u niego spac ale wiem ze rodzice mi nie pozwola. i to jest dla mnie dziwne bo wiedza ze wspolzyjemy, wyjzdzamy czesto razem, wiedza ze razem sypiamy a nie moge spac u niego? jak ich przekonac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moich byś w życiu nie przekonała. Musiałam oszukiwać, co było bez sensu. Wystarczyło, że powiedziałam, iż wyjeżdżamy na weekend i było ok, ale spać u Niego? W życiu. "Sodomia i Gomoria". :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Górołazka
mam to samo:) i to 24 letnia pannica, ha ha ha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mOIM ZDANIEM ...
rodzice maja rację, kochają ciebie i martwią się żebys przez swoją nieodpowiedzialnośc nie zmarnowała swojego zycia. Uczysz sie, nie masz zawodu, nie masz pieniędzy ... a jak bedzie wpadka to co zrobisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jak miałam 18 lat to spałam
u chłopaka lub on u mnie a jak mialam 19 lat wyprowadziłam się do niego i już 5 lat mieszkamy ze sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodzice maja racje bo
takie przyzwolenie dałoo by tez ich zgode na ew.wpadke , ktorej nigdy wykluczyc sie nie da, Ze wspolzyjecie moga wiedzic, ale nie koniecznie w pelni aprobowac i ulatwiac wam to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ariiisss
Ja mam 19 lat, mój chłopak 23, widujemy się w wekendy tylko a mieszkamy od siebie 30 km i zawsze nocujemy u siebie cały weekend, albo On u mnie albo na odwrót. Nasi rodzice nie robią problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 lat = pełnoletnia = wszystkie prawa obywatelskie = możesz iść i spać, nawet nie wracać = dzikie awantury i groźby lub wywalenie z domu = zgoda lub nie na wymeldowanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ariiisss
Najlepiej porozmawiaj szczerze z mamą i rozwiej Jej obawy. Ten pomysł z tym filmem do późna też jest w ostateczności dobry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ... hellishbloodystorm
Dlaczego dziewczynie wypisujesz takie androny? Uważasz, że jest pełnoletnia bo ma 18 lat ? Ale ta 18-tka jest na utrzymaniu rodziców i czy chce czy nie musi zaakceptowac ogólne zasady które obowiązują w domu. Rodzice ją kochają i martwią się o jej przyszłość. Czy to źle ? Dziewczyna jest zakochana, ale to nie znaczy, że musi wskakiwac chłopakowi do łóżka ... wszystkow swoim czasie ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kisia_misia
moi rodzice tez robili wyrzuty ze czasami nocowalam u mojego chloapak. Czesto pytali sie czy jego mama nie ma nic do tego... a teraz spie u niego na legalu bez zadnego ale. Fakt ze idzie nam juz trzeci rok i moze zobaczyli ze chcemy byc ze soba... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosta_rubikowa
z jednej strony rozumiem obawy rodzicow ale z drugiej storny takie zachowanie j est niedorzecze. Wiedza ze sypiacie ze soba, pozwalaja na wyjazdy ale gdy slysza haslo " bede spac u niego" to kategorycznie mowia nie. Tak samo mozesz zajsc w ciaze kochajac sie z nim poza domem jak i w domu. Moi rodzice wychodza z zalozenia ze lepiej jak bedziemy spac w domu na legalu niz gdzie po katach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OKej to i Ja
Wiesz dlaczego? bo jelsi wpadniecie to wtedy jego rodzice powiedzą twoim "państwo wiedzieli, pozwalali na spanie razem!!" a tak w ogóle to nie masz sie czym chwalic ze sie bzykasz w wieku 18 lat. szanuj sie dziewczyno bo skończysz jako jednorazówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do No to mieszkajcie
jak zrobi ci dzieciaka a potem kopnie cie w tylek i zostaniesz sama panną z dzieckiem to zrozumiesz obawy rodzicow :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OKej to i Ja
I poza tym ja na miejscu jego rodziców nigdy bym sie nie zgodziła by jakas panna spała z moim synem pod naszym dachem pod moją obecność:D bzykajcie sie kiedy chcecie, ale do rodziców ma sie szacunek. Zresztą co o tobie pomyslą, ze masz 18 lat i juz sie z chłopakiem walisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosta_rubikowa
dlaczego od razu z gory zakladacie wpadke? Mamy powrzechny dostep do ginekologw i cala game srodkow antykoncepcyjnych. Jesli dziewczyna i jej partner sa rozsadni to wybiora najlepsza dla siebie metedo antykoncepcyjna i bede cieszyc sie seksem. Nie zrozumcie źle mojej wypowiedzi bo żaden środek to nie jest 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arriis
O Boże jak zwykle pełno jadu !! Przecież można spąc razem, nie uprawiając seksu. Ja np. nocuję u mojego chłopaka, bo razem spędzamy weekendy i co, miałabym codziennie wieczorem wracać 30 km do domu i rano 30 km spowrotem ? Bezsens totalny. A tak na marginesie jeśli dziewczyna ma 18 czy 19 lat i sypia ze swoim stałym chłopakiem , jest z Nim w stałym związku i planuje z Nim przyszłość to nie uważam, żeby była puszczalska jak ktoś tu pisał. Nie trzeba łamać zasad panujących w domu, wystarczy porozmawiać szczerze z amą, z rodzicami i ustalić sobie pewne sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rodzice po prostu nie chcą by rodzice chłopaka uważali cie za latawice, jak juz ktos wczesniej mądrze powiedział (: to TYLKO o to chodzi i w sumie sie nie dziwie ;) sama nad tym pomysl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ariiisss
No fakt, rodzice zawsze się martwią i będą martwili. Ja np. mam z teściowa bardzo dobry kontakt, lubimy się, Ona na wszystko się zgodziła itd. Moim zdaniem najwazniejsza tu jest rozmowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ariiisss
z przyszłą teściową * :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×