Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

castaya

ktory fotelik lepszy?????? prosze o pomoc -______

Polecane posty

mam na mysli te 2 http://allegro.pl/item344631419_fotelik_samochodowy_concord_trimax_style_2008_.html i http://allegro.pl/item344923499_fotelik_samochodowy_priori_maxi_cosi_gratisy_w_wa.html corka ma 8 miesiecy skonczone wazy nie cale 9 kg ale juz niewiele jej brakuje chyba ze macie jakies inne swoje typy to bardzo chetnie zobacze :-) cena do 600 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na fotelikach sie nieznam ale nosidełko mnie tez ciekawi czy musi mniec jakies specjalne atesty i budowe . temat ciekawy pocztyam jak sie ktos wypowie w koncu mnie to tez czeka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kormoran
zdecydowanie maxi-cosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie maxi cosi.Dwa powody-o wiele lepszy jakościowo i dodatkowo mozna go połozyć.A przy tak mały dziecku to podstawa.Moja córka jeżdzi w nim i naprawde polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten drugi ale ja bym tyle kasy za niego nie dala ja placilam za fotelik 200zl a z wygladu identyczny no ale za firme sie placi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie sadze ze placi sie za firme sa to foteliki wykonane z duzo lepszych materialow i lepszych jakosciowo zabezpieczen mimo ze moga wygladac identycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam juz duzeeee doświadczenie w fotelikach.I powiem Ci jedno-przymierz do niegdo swoje dziecko.Ja zrobiłam błąd i kupiłam przez allegro.Przywieźli i okazało się,ze nie jest to to-czego bym oczekiwała po zdjęciach i opisie:( Teraz przymierzamy sie do zakupu tego.uważam,ze jest super. Tyle tylko,że tym razem podjade do sprzedającego i dokładnie przymierze córkę do fotela. http://allegro.pl/item328181058_fotelik_stm_starlight_sp_9_36_kg_grupa_recaro_.html#photo Wiem,że jest drogia,ale jest do 36kg więc już nie będziemy musięli go wymieniac:) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam jeszcze-bardzo ważne jest obicie.Tzn.z czego jest zrobiony fotel.Moja starsza córka ma własnie z takiego zamszu i w ogóle sie nie poci.Młodsza ma z normalnego materiału i latem,mimo klimatyzacji-spocona jest jak myszka. Dla mnie obicie to jedna z najistotniejszych cach dobrego fotela.No i bezpieczenstwo-to bez dwoch zdan:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja nie chce kupowac wlasnie przez internet i dla tego ccialabym zadac pytanie do mam z Łodzi lub woj Łódzkiego: gdzie moglabym obejzec fotelik maxi-cosi wŁodzi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym wybrała ten pierwszy z baby maxa, ma atesty i przeszło testy bezpieczeństwa, i jest dobrym rozwiązaniem na później kiedy dziecko podrośnie, można z niego zdrobic bez problemu siedzisko i to regulowane, polecam poszukac tego modelu w innych sklepach bo baby maxx ma dośc wysokie ceny swoich produktów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchaj,na terenie wifamy przed niciarnianą jest teraz DUUUUUUży sklep ,wybór ogromny\"Mama i ja\".Mysle,że tam są.Jest tez taki pałacyk na przeciwko Manufaktury z art dla dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Ci powiem kafelek,ze lepszego fotelika to chyba wybrac nie moglas :). Recaro to firma ktora produkuje foteliki/fotele samochodowe od 100 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×