Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malggosiaaaa

zdradziłam go z czarnoskorym

Polecane posty

Gość Witalna cipencja
Kobiety to dziwki bo daja dupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bloodd
zrobić to z czarnuchem to jakby zoofilia, małpę też byś wydymała, hahaha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóż autorko, głupota przekracza wszelkie granice. Pewna Jolka z piosenki Budki Suflera była lepsza, zrobiła to z autobusem arabów, wszystko jeszcze przed tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondyn to prowokacja przeciez, nic ci nie mowi ,,wyzwal mnie od dziffki i niewyruchanej suki" i ,,widziałam ze mył wszystkie rzeczy ktore dotykałam klamki recznki"- autor przyszedl o 17:26 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalny...
Jarek 84 ty pierdolony brudny rasisto jakim prawem oceniasz inych po kolorze skóry mendo jebana chój ci w dupe pedale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbyszeek
kurwa, jak tamten twoj koles jest taki przyjebany jak papa do dachu to go olej i idz do murzyna, przynajmniej cie wygrzmoci jak trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zajety nick
Prowokacja, nie prowokacja... Zdradzilas, musisz poniesc konsekwencje. Nie rozumiem tylko w czym Wam przeszkadzaja ludzie o ciemniejszej karnacji ;) Swoja droga bawi mnie podejscie niektorych kobiet: Panie spotyka cos naglego, chwilowe emocje przed ktorymi nie moga sie obronic, bo to przeciez te nieokielznane sily kieruja ich zyciem i nie ma innego wyboru niz poddac sie. Tylko gdzie tu mozg? ;) Mniej zabawnie jest jak uswiadomi sie sobie, ze to naciagane dorabianie ideologii do egoistycznej checi zaspokojenia wlasnych potrzeb. Jeszcze mniej zabawne jest to, ze po dorobieniu sobie tej ideologii nie widza one w tym nic zlego, albo nawet nie traktuja swoich czynow jako zdrade. Oszukiwanie sie jest bardziej na reke. Faceci przynajmniej sa szczerzy, wala w jasne, ze sie tak wyraze ;) Aha, nie chodzi mi o to, ze wszystkie i wszyscy tacy sa. Mowilem o szczegolnych przypadkach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rozumiem jak moga wam
sie podobac murzyni w wiekszosci sa brzydcy z szerokimi nosami, duzymi nadmuchanymi wargami, spoceni, niscy co w nich takiego atrakcyjnego - duzy kutas ?? chyba tylko to ... w pubie raz podsluchalam rozmowe 2 polek i jedna opowiadala ze umowila sie na sex z murzynem ale nic z tego nie wyszlo bo nie mogl jej wsadzic penisa bo mial za duzego jak dla niej ... czemu tak wiele polek puszcza sie z murzynami ?? ja tego nie rozmumiem !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obiektywny ruchacz
wypieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeerdalaj suko nie myta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wszystkie Polski to kurwy!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obiektywny ruchacz
dlatego wolę mojego pana Wiesia spod budki z piwem. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malggosiaaaa
no i przyszlo na siwat niechciane dziecko...:( karol ma juz miesiac i niedlugo idziemy z Ahmedem zaniesc je do chrztu. Ale chyba znowu jestem w ciazy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fusjaaaaa
jestes posraną kobieto, jak moglas zdradzic? jak moglas co? Ty dziwko!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malggosiaaaa
nie wyywaj mnie bo tjuz bylo i minelo teraz wzielam z Ahmedem slub i zyjemy razem, oboje mamy prace samochod.... a z moim bylym chlopakiem od czasu do czasu spotykamy sie jak on to mowil "pobzykac", bardzo dalej go kocham i spedzac z nim romantyczne chwile:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tetew
o lol to chyba prowokacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dragon25
jesteś dziwk..ą jak zdradzasz swojego faceta i to jeszcze czarnym a moze niedługo bedziesz chciała sprawdzic jak to jest na dwa baty prawdziwy facet nie wybacza takich rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mardzana8
jestescie wszyscy zalosni.... boli was ze dziewczyna popelnila blad ja pierdole to jest zycie... kazdy zdradza o 99% jak brakuje czegos w zwiazku nam dziewczynom to zawsze faceci sa rogaczami pozdrowienia dla wszystkich rogaczy :) p.s i dla tych ktorzy o tym nie wiedza hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×