Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

flamasterka

Dlaczego roi się tu od znerwicowanych matek???????????

Polecane posty

Gość ja pinkole
naćpana mineralną dopiero się uczysz, matki to najbardziej poj**any gatunek na świecie. wspolczuje twojej matce corki ktora twierdzi ze ma pojebana rodzicielke! dejzi k.... wszedzie gdzie nie wejde twoj tekst typu - facet wyruchal i zostawil bez alimentow!na kazdym temacie ten sam tekst!juz wiem co cie boli!albo twoja mamusie tatus tak zostawil albo ciebie twoj buchaj ale wez sie za siebie idz na terapie bo juz naprawde nudzisz!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
generalnie matki są znerwicowane, ponieważ wymaga się od nich zbyt dużo, praca, dom, dzieci... A potem trzeba frustracje gdzies rozładowac i pozostaje forum(oczywiście nie dotyczy to wszystkich)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Bo matki to wogole maja ciezkie zycie jednym slowem przesrane dlatego im pada na mozg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może by tak odróznic
krytykę od plucia jadem?Plucie jadem to bezpodstawne obrażanie typu-jesteś głupia,pusta,nienormalna-lecz się.Nie mówiąc już o wulgaryzmach!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
jakos tak jest , a sama widze po sobie , ze bedac w ciazy nie zawsze reagujemy na niektore wpisy z dystansem , latwo jest nas sprowokowac , nawet jezeli bylo to nie specjalnie zaplanowane, dlatego odpuscilam sobie pisanie na wielu topikach , podczytuje czasami tematy , ktore mnie interesowaly wczesniej ale juz nie wpisuje sie na nich , i jest dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×