Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość praczka sprzataczka

jak usunac plamy po pocie?

Polecane posty

Gość praczka sprzataczka

mam jasnozielona bluzke ale pod pachami widac ciemniejsze plamy. nawet po paru praniach nie chca zejsc. co mogloby je usunac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
świeże plamy po pocie dobrze schodzą nad parą, np nad czajnikiem. Nie wiem czy też takie uprane, możesz zaryzykować, w sumie nic nie tracisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bidortaa
swietny jest vanish do kolorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praczka sprzataczka
Dzieki za rady. Vanish pomogl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -------jhuya----
a ten Vanish -to płyn do prania czy płyn do wywabiania plam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martha24
do wywabiania plam, tzn. najpierw sie wylewa go troche na plame a potem razem z proszkiem do prania do pralki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asatina
Użyłam Vanisza zgodnie z zaleceniem producenta na plamę z soku z gruszki. Plama nie zeszła, a na spódnicy wyszły plamy, ale z Vanisha, ponoć bezpiecznego nawet dla wełny (bo nie zawiera chloru). Moja spódnica po upraniu zrobiła się łaciata, powstały odbarwienia od tego odplamiacza i musiałam ją wyrzucić. Na moją reklamację firma produkująca Vanish odpowiedziała, że moja spódnica zawierała domieszkę wełny (!!!) i dlatego się odbarwiła. No cóż, reklama dźwignią handlu, a Polacy każdy kit kupią. Osobiście nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eureka eureka
wierzycie w reklamy ?! nie zawierqa chloru ....a niby co skoro capi chlorem na odległośc i ma usuwac plamy ?! to tylko chwyt reklamowy plamy z potu usuwa się amoniakiem lub octem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
posyp te miejsca kwaskiem cytrynowym i pozostaw na kilka godzin, tylko uważaj żeby nie zmieniła koloru :) kwasek najlepiej sprawdza sie na świeżych plamach i białych rzeczach...potem do pralki i po sprawie powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×