Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uk girl

Co sadzicie o kolczyku w miejscu intymnym??

Polecane posty

Gość uk girl
tez wlasnie tak mysle ale mysle ze tez fajnie moze to wygladac a zawsze to co fajne boli albo cos innego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi jakos nie wydaje się to fajne. A jak sobie coś uszkodzisz? I przestaniesz przeżywać orgazmy łechtaczkowe?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uk girl
hehe dobre ale ja akurat mysle o ty zeby przebic sobie troszke wyzej a nie na lechtaczce czy gdzie indziej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HEINEKEN BIER
a co ciapaty jakis cie nakrecił, jedziecie do tej anglii jebiecie sie z bródasami, wracacie i roznowicie te jebane nowoczesne choroby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mortensen
Te, Henieken...wyluzuj. Nie wszystkie co sie kolczykują kochają sie z "bródasami". Jesli ty sie tez z nimi bez opamietania bzykasz, to sam sobie choroby na głowe..."główke" sciągasz :) hi hi Kolczyki w intymnych miejscach nie są sexy... kropka. ani to podniecające, ani nie wiadomo jakie... Nie słyszałem, by czyjes życie odmieniło się po poprszekłuwaniu tu i ówdzie. Chyba że sie zakarzenie wda - to i owszem, życie odmieni sie...ale na pewno nie na lepsze. Mi sie osobiscie nie podoba, powiem więcej, odnosze nieopdparte wrazenie, że dziewczyny które przekłuwają cycki, pipki i co tam i m do głowy przyjdzie, leczą w ten sposób jakies swoje kompleksy, chcą byc "bardziej" "lepiej" "więcej"... A wcale nie są. To takie troche płaskie. Jesli nie musisz - odpusc sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uk girl
Jesli chodzi o przebijanie sobie sutkow czy wogole piersi jest to dla mnie odrazajace ale jesli przebije sie tam na dole jak dla mnie wyglada sexi.Taki maly diamencik nic wielkiego i obrzydliwego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×