Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

niezdecydowana44

a jesli chlopak sie nie odwdziecza ? ? ?

Polecane posty

znam sie ze swoim chlopakiem od 2 lat. od 4 miesiecy ze soba wspolzyjemy i lubimy sie zabawic, jednak on coraz zadziej sie odwzajemnia. kiedy zaczelismy, zawsze jesli zaspokajalam go oralnie on dawal cos w zamian. teraz on oczekuje ode mnie zebym go piescila, mimo to nic nie daje w zamian, nawet zaprzestal gre wstepna przed sexem.... teraz to juz tylko takie szybkie numerki i to sporadycznie. jestem zalaman, bo go strasznie kocham, pozatym mieszkamy w UK i zanim go poznalam nie mialam wiele znajomych. teraz poza nim nie mam juz zadnych znajomych, gdyz wszyscy wrocili do polski, ale ja jeszcze nie jestem gotowa na powrot. boje sie go stracic by znow nie byc samotna. wiekszosc z was pewnie stwerdzi ze jestem glupia bedac z nim. dziewczyny, jesli mialyscie podobny problem z facetem powiedzcie jak go rozwiazalyscie?? p.s pewnego razu mu poprostu odmowilam to sie obrazil i mimo ze razem mieszkamy to on przez 4 dni sie odzywal tylko w koniecznosci. potem jakos samo mu minelo. ale to nic nie zmienilo. jestem zalamana wiec prosze o jakies rady, i pliss nie piszcie jakis glupich komentow typu \'traktuje cie tak jak sie dajesz\' z gory dzieki za pomoc [:*]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cztery miesiące a u Was już faza na szybkie numerki i lulu? coś tu nie gra - pogadaj otwarcie z facetem, że zależy Ci na tym, by trochę życia tchnąć w ten seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PB1

333IHej też mam problem, ja już jestem z moim facetem 3.5 roku, jestem jego.pierwsza dziewczyna w sumie już narzeczona, a on moim pierwszym partnerem "seksualnym".. problem jest w tym że już od samego początku, gdy tylko postanowiliśmy się kochać to zawsze było tak że krótko to trwało, dalej tak jest. Czasem też on chce żebym zrobiła mu loda bo on bardzoķ chce A ja do niego że dobra ale ma dac coś w zamian i jakoś przez parę minut po lodziki tak się zakręci w tv czy coś innego że nic w zamian nie ma.. dużo razy już mówiłam mu że nie chce żeby tak było że ja nigdy nic nie dostaje w zamian tak btw. Nigdy nie zrobił minetyA palcami też się trochę brzydzi, i za każdym gdy widzi że zaczynam być zła że znowu nie wyszło to mówi że będzie dobrze, najgorsze to jest to że to dobry chłopak i wiem że mnie kocha ale wstyd opowiadać o pozyciu seksualnym, bo to nie jest normalne i nie wiem co mam robic, czy to znak że już nigdy nasze pożycie nie będzie wygladalo dobrze? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spaam

Skąd wy kobiety bierzecie tych nieudaczników łóżkowych? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Faceci w zasadzie gardzą lachociągami.

A ty mu ciągasz druta żeby cie nie zostawił??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
24 minuty temu, Gość Gość napisał:

Faceci w zasadzie gardzą lachociągami.

A ty mu ciągasz druta żeby cie nie zostawił??

lecz się de bilu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ale taka prawda!

Te lody są po to żeby to zatrzymać!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sama prawda
Dnia 19.04.2008 o 21:31, niezdecydowana44 napisał:

pliss nie piszcie jakis glupich komentow typu \'traktuje cie tak jak sie dajesz\'

Skoro nie chcesz przeczytać prawdy to może napisz nam jakie komentarze mamy ci napisać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×