Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mała_blondyneczka

kłopoty z sexem i takie takie

Polecane posty

Mój problem jest następujący: jakis czas temu spotykalam sie z chlopakiem i z nim pierwszy raz w zyciu sie kochalam. Nie bylo rewelacyjnie, jak to za pierwszym razem, jednak kazde kolejne zblizenia byly bolesne. On mowil ze po prostu nie moge sie odprezyc i rzeczywiscie miał chyba racje, ale przez to wszystko zrobilam sie nerwowa i nie chcialam juz zadnych kontaktow z nim, zerwalismy. Wiem ze sie staral jak mogl, wiem ze mnie kocha i chce zebym wrocicila, nie jest mi obojetny ale nie moge do konca otworzyc sie w seksie i to stanowi dla mnie bariere nie do pokonania. Pytanie do kobiet: przez jaki czas po rozpoczeciu wspolzycia czulyscie jeszcze bol?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mortensen
skup sie na grze wstępnej, jak najdłuższej, aż będzie |Ci tak miło że sam poprosisz go by wszedł..wtedy ból przejdzie. Im bardziej bedziesz sie na nim koncentrowac tym gorzj. Nie mysl o tym tylko o jak największej frajdzie z figli w łóżku z chłopakiem. Pobawcie sie płatkami róż, kąpielą w wannie z pianą, zapalcie świece, naoilwcie ciała oliwką, wymasujcie całe swoje ciała, aż namiętność zagłuszy wszystko dookolą - gwarantuję, że nawet nie poczujesz krzytny bólu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieliśmy już raz bardzoooo długą grę wstępną... że już prawie miałam dość, ale i tak bolało.. o orgazmie mogę zapomnieć... w ogóle to chyba sprawa bardziej psychiki, bo ginekolog mi powiedziala ze nic mi nie jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×