Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

poziomkowy-sorbet

co sadzicie o tego typu spodniach ??

Polecane posty

Witajcie. mam pytanko, co sadzicie o tego typu spodniach? z tzw. wysokim stanem[gorsetowe] mam duza chec od dawna sobie kupic takie, ale nie jestem do konca przekonana. w sumie sadze ze fajnie naprawde wygladaja do bialej bluzki, ale do czego jeszcze/ czy nie beda lezec w szafie? i czy wyszczuplają?jak sadzicie, dziekuje za kazda wypowiedz ! :) http://www.allegro.pl/item349712048_orsay_wysoki_stan_z_gorsetem_roz_42_xl.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanannnnnnna
jak masz ladna figure to fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana zaczarowanaa
super sa te spodnie :) i teraz jak bedzie cieplej mozna nosic koszule z krotkim rekawkiem i tez bedzie fajnie :) a jak sie znudzi to zawsze mozna nie wkladac bluzki do srodka i tez bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sałata
oj zajebiste , dla szczuplutkiej zgrabnej dziewczyny . Niestety nie dla mnie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sałata
no nie dla rozmiaru 42 :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
fajne ale dła szczupłej osoby z długimi nogami :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyno
no, jesli nosisz rozmiar 42, to nie będziesz w tym raczej dobrze wygladać :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana zaczarowanaa
a co jest złego w rozmiarze 42? to,że autorka nie jest jakas chuda wysuszoną zdzirą to dla was jest juz gruba? pieprznijcie sie w te tepe lby kretynki,ja nosze 40 i jakos nie jestem gruba. debilki a co byscie powiedzialy na osobe noszaca xxxxl ? he? idiotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem szczupła a mimo to nie widze siebie w takich spodniach, po prostu mi się nie podobają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyno
sama noszę 42 :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakochana zaczarowana- ja mam 38/40 i tez nie uwazam sie gruba ani nikt tak z mojego otoczenia nie uwaza. heh ludzie czasem sa ograniczeni. a 42 to przykladowe spodnie z allegro .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana zaczarowanaa
wkurzaja mnie glupi ludzie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyno
Dzieki, to teraz jeszcze jestem głupia? :o Wyobraź sobie, że nosząc rozmiar 40/42 nie uważam sie za grubasa, ale za szczuplutką laseczkę też nie, wiem, w czym wyglądam dobrze, w czym źle, a wy róbcie sobi8e co chcecie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sałata
zakochana zaczarowana----Tak sie sklada, że tez nosze rozmiar 42 i nigdzie nie napisałam niczego obraźliwego na temat tego rozmiaru . Jedynie zaznaczylam , ze te spodnie nie będa odpowiednie dla tego rozmiaru. Takze wyluzuj zanim ponownie rzucisz miesem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sałata
ona na pewno nie nosi rozmiaru 44 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyno
dla mnie nie wyglada dobrze w tych spodniach :o I niech będzie, że jestem ograniczona :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sałata
a juz na pewno nie na tym zdjęciu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana zaczarowanaa
nosi bo czytałam kiedys wywiad z nią i sama mowila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropas
no ...super fason..ale jak narazie nie dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
temat jest o fasonie spodni, ok doszlismy do wniosku ze na otylych osobach zle wygladaja ok ! ale pamietajcie ze rozmiar rozmiarowi na roznych osobach sie nie rowna. moja kolezanka ma rozmiar 40 i jest otyla jest nizsza i nie proporcjonalna ma figure. a mam rozm 40 chodze od dawna na silownie i mam wysportowana ładną syletke bez zwałów tłuszczu. takze trzeba tez o tym pamietac. ale fason spodni modny w tym sezonie. poprosyu pojde do sklepu z "doradca" i mi doradzi, zobacze jak wygladam itd .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiscie ze scarlett nosi
rozmiar 44 - tylko ze KAZDA gazeta retuszuje zdjecia !! kazda, albo w jedna albo w druga strone :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salata
rozmiar 42 to nie jest niestety mały rozmiar niezależnie od tego jak bardzo umięśniona ma sie sylwetkę . No chyba , że masz 1,80 wzrostu . Ale powtarzam sama nosze taki rozmiar i nikogo nie chcialam obrazić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!!!! mi sie te spodnie baaaardo podbaja i nie tylko jeansowe ale takze z materialu( wtedy nogawki sa luzniejsze) powiem tak ze ja nosze rozmiar 38 i mierzylam takie spodnie tylko z materialu i ja wygladam w nich niestety fatalnie :( ale juz pisze dlaczego...niby mam 38 ale niestety nie mam plaskiego brzucha ma nie mowie ze jakos mi sie wylewa ale nie jest piekny i plaski i w tych spodniech jeszcze zostal podreslony bardzo zle sie czulam...nie jestem wysokow ale gdyby nie brzuch wzrost nie bylby problemem wiec sadze ze niskie tez fajnie w nich wygladaja:) takze jesli masz plasciutki brzuch to sadze ze bedziesz fajnie wygladac:)!!! a do czego nosic hmm sadze ze dzisiejsza moda pozwala do wszystkiego wazne tylko zeby pokazywac ten pas a nie zaslaniac :) aaaaaa przypomnialo mi sie ze podobno one powiekszaja pube ale tego juz nie wiem bo akurat u mnie tego widac nie bylo ale takie opinie spotkalam tez....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myślę
cudne sa te spodnie. Ja bym w nich wygladała jak pasztet. Musi być wysoka osoba o długich, zgrabnych nogach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×