Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość natalia848484848484

Eks nie daje spokoju mojemu facetowi

Polecane posty

Gość natalia848484848484

Czesc, eks mojego faceta molestuje smsami mimo tego ze on juz jest przeszlo pol roku ze mna a ona sobie o nim dopiero przypomniala. Oczywiscie smsy odczytalam przypadkowo, zapytalam mojego faceta czemu mi o nich nie powiedzial to odpowiedzial ze to malo wazne co ona pisze bo jej nawet nie odpisal. Dodam jeszcze ze rozstali sie juz po raz drugi, za pierwszym razem byli zareczeni. I co w koncu wydaje mi sie smieszne i zalosne - ona usilnie probuje sie z nim skontaktowac i spotkac!@!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia848484848484
O to sie akurat nie martwie, tylko co zrobic zeby ta fladra dala nam swiety spokoj? On sie sam przekonal ze dwa razy do tej samej rzeki sie nie wchodzi :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym napisala od niego smsa oczywiscie za jego zgoda i zamiast niego ty bys przyszła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widac maja jakies
sprawy niedokonczone.ja bym nigdy do ex nie pisala jakbym nie miala potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale Ty głupia jesteś
Ja idę o zakład że on Cię robi w balona :O i skąd ta pewność co do tego co między nimi jest???? A Ty wiesz tyle ile on Ci mówi ale czy to jest prawda. Gdyby obecna dziewczyna mojego ex napisała do mnie to wysłała bym jej kilkadziesiąt smsów od niego. Myślę że to był by ostatni dzień ich związku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a Ty nie możesz do niej napisa
Będziesz miała jasność. Facet nigdy się nie przyzna i będzie Ci mówił tylko to co chcesz usłyszeć. Poczytaj sobie http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3331874 przecież jak on chciał by do niej np. wrócić to chyba oczywiste że Cię o tym nie poinformuje!!!! A czy on do niej pisał czy nie to możesz sprawdzić jedynie na bilingu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróci do niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martcnaa
O to sie akurat nie martwie, tylko co zrobic zeby ta fladra dala nam swiety spokoj? On sie sam przekonal ze dwa razy do tej samej rzeki sie nie wchodzi :-/ OBYŚ SIĘ NIE ZDZIWIŁA :o ja też byłam spokojna, wrócił do tamtej na kolanach po 11 miesiącach bycia ze mną :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baranki na mojej głowie
Dlaczego Wy dziewczyny obwiniacie ex za to co robi Wasz facet??? Ona nie żyje z Tobą tylko on więc jeśli nie podoba Ci się to że oni mają jakieś kontakty to miej żal do niego!!! I uwierz mi gdyby on takich kontaktów nie chciał to by ich nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heh heh
A może Ty o mnie piszesz?? Bardzo podobna sytuacja :O Mój Misiek w czasie jak się ten bluszcz władował w Nasz związek już 3 razy podejmował próby powrotu, jest to takie gadanie gruntu, ale jak się spotkamy no to niestety nie da się ukryć tego co czuje.... Więc to kwestia czasu ale wiem już ze pozwolę mu wrócić tylko muszę osiągnąć to co chce :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ratatatatam....
Ty nie bądź taka pewna, bo pewna w Życiu to jest tylko śmieć. już tu pisało bardzo wiele takich pewnych, a potem płacz i lamenty :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ratatatatam....
a i weź pod uwagę że on się jej oświadczył tzn. że chciał z nią spędzić resztę życia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw sie !! Mialam bardzo podobna sytuacje. dziewczyna dzonila, pisala i wogole do mojego chlopaka, robila wszysko zeby mnie wkurzyc. nawet jej sie to udawalo. ale dalam sobie z nia spokoj i przestalam sie przekmowac. no i ona tez wyluzowala. te dziewuchy robia to specjalnie, pewnie nic juz nie czuje do twojego chlopaka, poprostu chce sie nim kolejny raz bawic, ale zdziwi sie bo twoj chlopak kocha ciebie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leokadio
madzia0x0 A Ty co wyrocznia jakaś??? skąd wiesz co czuje i myśli jej chłopak???? Ja wiem jedno, nie powinnaś mieć pretensji do ex tylko do swojego chłopaka a jak on nie ma jaj i nie potrafi zadzwonić i powiedzieć ze nie chce z nią gadać to ty napisz i zapytaj o co jej chodzi??? No i pamiętaj że nie powiedział Ci prawdy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wsadź go w wybielacz
Temat: dzwonił mój były.... i znowu rozpier...lił mi 3 dni życia 19:25 taka jak ja albo ona dzwonił mój były.... i znowu rozpier...lił mi 3 dni życia teraz jest mi znowu zaj...cie źle, musiałam to komuś powiedzieć I tak jak sobie już poukładasz to on się odzywa ale przecież swojej pani powie że on nie a skąd ze znowu :o Poczytaj sobie trochę co faceci potrafią wyprawiać!!!! Jakie wy naiwne jesteście to głowa mała 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahahahahahahahahaha
" On sie sam przekonal ze dwa razy do tej samej rzeki sie nie wchodzi :-/ " Ale rzeka nigdy nie jest taka sama, ona płynie i ciągle się zmienia, i człowiek wchodzący też nie jest taki sam... troszkę zna tę rzekę i wie jak jest w niej fajnie... on stał się bogatszy w doświadczenia i rzeka też . Więc nie bądź taka pewna czy nie zechce do tej :rzeki wejść raz jeszcze... to co zdarza się raz może się już nie powtórzyć ale co zdarzyło się dwa razy zdarzy się na pewno po raz trzeci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość droga czytelniczko kafe
obudź się :O im wcześniej tym lepiej dla Ciebie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sie czytać naum
Temat: nie kocham swojej narzeczonej 22:23 nie kochajacy 26 nigdy jej nie kochalem nic do niej nie czulem wszystko co robilem wzgledem niej bylo sztuczne i wymuszone, zawsze przy niej udaje kochajacego chlopaka czulego. jestem z nia tylko dla seksu mam ja i darmowy seks i to jest w tym wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój też do mnie pisze
i dzwoni, zabiega, chce powrotu. nie sądzę żeby swojej pannie tak przedstawiał sytuacje... No bo co niby miała by jej powiedzieć ze pisze mi że tęskni i nie może zapomnieć :O No pomyśl :O Mi mówi że nie chce być sam a ja myślę że gdyby nie ona to wróciła bym do niego i tak się tworzy zaklęty krąg :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia848484848484
O tym nie pomyslalam, nie przyszlo mi to nawet na mysl zeby tak zinterpretowac to, ze skoro poprosil ja o reke to chcial z nia spedzic reszte zycia. Szczerze to od wczoraj jakos dziwnie sie czuje, my mielismy sie zareczac w tamtym roku i jakos do tego nie doszlo, naobiecywal naobiecywal i do tej pory nie dostalam pierscionka, Jesiu ale ja mialam klapki na oczach. Co mnie tylko zastanowilo, to to ze zmienil wczoraj nr telefonu, tak od siebie po prostu z wlasnej nie wymuszonej inicjatywy. Zreszta gdy sie poznalam z moim facetem nie wiedzialam ze ma dziewczyne, bo mi o tym nie powiedzial, ona nic nie wiedziala o mnie, dopoki nie przeczytala smsow ode mnie. Takie bledne kolo, no i laska go rzucila, ja zaczelam sie z nim przyjaznic, pocieszac, normalnie to chyba rzeczywisice naiwna jestem, i zaczelam sie z nim spotykac, a tu ona po takim czasie znowu zaczela sie odzywac. Probuje to sobie wytlumaczyc, ze to jakas forma odwetu za ta cala historie, bo juz naprawde nie wiem co myslec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pogadaj z nim a nie wymyslasz. jak bedzie krecil i nie bedzie chcialm zerwac z nia kontaktu to naprawde nie trac czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama widzisz że oszukał was
obie :O Ja napisałam do ex swojego chłopaka i w odpowiedzi dostałam te smsy które on do niej pisał 😭 To naprawdę niepojęte jak facet potrafi kłamać w żywe oczy, zrobił z niej psychopatkę a okazało się że to on cały czas o nią zabiegał, chciał żeby wróciła itd. Szkoda gadać, moja naiwność przeszła moje pojęcie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siła miłości
Najgorsze co może być to wiązać się z facetem po długim związku :O Z tego co piszesz to on się jej oświadczył, potem ona go wykopała jak dowiedziała się o Tobie :O No nie widzę tego kolorowo bo jeśli oni się kochają to wrócą do siebie prędzej czy później( dla wszystkich było by lepiej gdyby to było prędzej), bo jeśli to nie Ty jesteś tą jego księżniczką to nie będziesz z nim szczęśliwa. Ja zrobiłam swojemu test który poradziła mi moja najukochańsza sąsiadka, bardzo mądra życiowo kobieta, powiedziała tak; powiedz mu( tylko zdecydowanie i stanowczo, tak żeby był pewny że to koniec) że nie czujesz że go kochasz i że wiesz że on ją kocha bardziej i powinien do niej wrócić.. Najpierw się zbulwersowałam ale ona powiedziała mi że z miłością nie wygram i jeśli to mnie kocha naprawdę to i tak zostanie ze mną. No i miała rację wrócił do niej.. I wiesz co widziałam ich razem i wtedy minął mi cały żal bo ta miłość bije od nich na odległość :)) Tego się nie da oszukać, my nigdy nie byli byśmy tacy razem... Więc skoro on był dla niej to na mnie też gdzieś czeka moja druga połówka i wierzę ze będę tak szczęśliwa jak oni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leokadio
:o okłamał Ciebie, okłamał ją :o Trudno wyrokować co mu w głowie siedzi, musisz to jakoś sprawdzić nie opierając się tylko na tym co on mówi. Ludzie jak się kochają naprawdę to potrafią wrócić do siebie po latach, próbują być w innych Związkach ale to nie to :o No a z tymi zaręczynami to też bym się nie spieszyła, jesteś z nim krótko więc nie możesz go znać na tyle aby mieć pewność ze chcesz z nim spędzić resztę życia. Początki zawsze są fajne a potem zaczyna się życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasianka....
siła miłości zgadzam się z Tobą, to bardzo szlachetne ale i trudne, my ludzie nie łatwo oddajemy to co jak nam się wydaje do nas należy. A z drugiej strony na logikę biorąc to nikt nie chciał by być "opakowaniem zastępczym: czy "plasterkiem na zranioną duszę" natalia848484848484 1) Myślę ze gdyby on chciał powrotu to oczywiste że nie powiedział by Ci o tym.. 2) On z nią nie jest bo ona go wykopała 3) jeśli nie chce powrotu to dlaczego, czy z powodu braku uczucia czy może ze strachu albo dlatego ze Ty się pojawiłaś ( co wcale nie musi oznaczać że Ciebie kocha bardziej, to może być tylko ucieczka przed odpowiedzialnością). Jeśli zaś chodzi o nią to nie sądzę żeby to była chęć zemsty myślę że każda kobieta na wieść o drugiej dostaje piany ale po czasie mogła sobie uświadomić że nie umie żyć bez niego. Widzisz oni byli ze sobą bardzo długo, to świadczy o czymś. Nie odbieraj tego jako krytyki ale nie buduje się własnego szczęścia na cudzym nieszczęściu, to się nigdy nie udaje, przynajmniej w tych przypadkach które znam z życia się nie udało :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×