Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość natalia848484848484

Eks nie daje spokoju mojemu facetowi

Polecane posty

Gość robisz coś strasznego
nie tylko sobie :O "Natomiast ja od prawie dziesięciu lat codziennie tęsknie do tamtej." To jest cytat który powinien dać Ci do myślenia!!! Z twojej wypowiedzi wynika że to Ty wtargnęłaś w ich życie, świadome bądź nie ale gdyby nie Ty to pewnie jakoś by się dogadali!!! A Ty jesteś z nim nie dlatego że Ciebie wybrał tylko dlatego ze tak się potoczyła sytuacja :O I nie pisz że jak kobieta która kocha wysłała sms to jest to żałosne bo o miłość zawsze trzeba walczyć!!! Ludzie wracają do siebie po latach i jedyne czego żałują to stracony czas :(( Te łzy tej kobiety wrócą do ciebie, takie prawo karmy, jedyne co możesz teraz zrobić to postarać się naprawić wyrządzoną krzywdę. I pamiętaj każdy ma gdzieś tą swoją drugą połowę tylko trzeba dać jej szansę się znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
„Wolno nam wszystko — nie wolno tylko stawać na drodze miłości. Kiedy do tego dochodzi, ten, kto próbował zburzyć jej dzieło, musi je odbudować.” „Młodość już taka jest, sama ustala granice wytrzymałości, nie pytając, czy ciało to zniesie. A ciało zawsze znosi.” „Nikt nie może uciec przed głosem własnego serca.”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia848484848484
Wczoraj to wogole dowalil tekstem "zle ci ze mna?" tylko widzicie, ona tez juz kogos ma. Co z tego ze on zmienil nr jak pewnie ona go znajdzie, tymbardziej ze pewnie zrobi jak ostatnio - zadzwoni do jego mamy pod jakims pretekstem i juz cos wymysli zeby jej podala. Na dodatek okazalo sie wczoraj ze jestem w ciazy, on ucieszyl sie jak dziecko, juz zaczal planowac przyszlosc, slub (pewnie ze wzgledu na moja ciaze, bo nie wypada zostawic laski w ciazy). Mam w glowie straszny metlik, w koncu dostalabym to o co mi chodzilo - stabilizacje zyciowa. Ale boje sie przyszlosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myślenie nie boli
Nie napiszę Ci co myślę o takich osobach jak Ty po pierwsze ze względu na Twój stan a po drugie bo nie chce sobie psuć aury z rana :O Nie wiem czym jest dla Ciebie stabilizacja Tym ze odbiłaś faceta innej kobiecie a teraz złapałaś go na dziecko 😭 Dziewczyno przecież Ty go wcale nie znasz :O bo nie da się poznać człowieka po tak krótkim czasie. Po drugie to on i tak będzie miał poczucie straty tamtej bo sytuacja w jakim zakończył się ten związek nie wynikła z jego świadomej decyzji a po 3 zobacz jakie są statystyki rozwodowe małżeństw zawartych pod wpływem Ciąży, psychologowie to tłumaczą tym że co by nie robić to facet zawsze ma poczucie presji a nie świadomej decyzji i to tkwi tak głęboko w człowieku że on nawet nieświadomy mechanizmu i tak wewnętrznie się przed tym buntuje. Więc mówiąc delikatnie masz przesrane :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego on jest ze mną
TO JEDYNE PYTANIE JAKIE POWINNAŚ SOBIE ZADAĆ???? I NIE DLACZEGO EX PISZE, DLACZEGO ON SIĘ TAK ZACHOWUJE W STOSUNKU DO NIEJ, CZY MAMA PODA JEGO NR TELEFONU???? CZY WYOBRAŻASZ SOBIE ŻEBY KTOŚ POWIEDZIAŁ JESTEM Z TOBĄ BO NIE MOGĘ BYĆ Z TĄ Z KTÓRĄ CHCIAŁ BYM BYĆ!!!!! PRZECIEŻ TO OCZYWISTE ŻE ON CI POWIE TYLKO TO CO CHCESZ USŁYSZEĆ. JESTEŚ BARDZO NIEODPOWIEDZIALNA I JESZCZE TO DZIECKO :(( 😭 😭 😭 ŻENUJĄCE W TEJ SYTUACJI TWOJE PODEJŚCIE DO ŻYCIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angie 85
Dlaczego wy ja krytykujecie? To facet zachowal sie jak swinia, a ta jego byla potrafila chyba bez niego zyc i po jakim czasie sobie o nim przypomniala wogole? Niech kazda z was zastanowi sie co by zrobila na miejscu tej dziewczyny, ona nie jest niczemu winna, to on zachowal sie jak smiec, skoro oszukal je obie, gdy dowiedzialy sie o sobie przypadkiem. Ja jej tylko wspolczuje tego, ze ma dziecko z facetem ktory ja oklamal, a to ze tak postapil, juz nie daje powodow do szczescia. Ex musi byc naprawde glupia, skoro ugania sie za tym oszustem, wogole co to za czasy zeby baba gonila za facetem? I w dodatku za juz nie swoim? Na twoim miejscu moja droga, zrobilabym z tym porzadek. Wez swoj telefon i napisz jej ze miala juz swoje 5 minut w jego zyciu, a ze nie potrafila tego wykorzystac, mowi sie trudno!! Bez skrupolow!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienkaaaa....
Mialam podobna sytuacje.....Bylym typkom zal tylek sciska jak jej bylemu zaczyna sie ukladac i zaczyna dopiero zalowac co tak naprawde stracila.....Zadzwon do typki i krotko i na temat powiedz"grzecznie"zeby sie odczepila od niego,a jak to nie pomoze to spotkaj sie z dziewczyna tak niby przez przypadek....a jesli nie tak to jest2 opcja niech twoj facet do niej zadzwoni przy tobie i powie ze kocha ciebie itp.i powie zeby sie odwalila....Uwierz skutkuje,dziewczyna wkoncu da sobie spokoj... Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co wy tu piszecie...wcale tak nie jest powiedziane ze tak musi byc! Przeciez kazdy mial jakis bylych w swoim zyciu!! wiec kazdy zwiaek ma sie tak konczyc?? glupoty piszecie i straszycie dziewczyne... moj zwiazek tez zaczal sie na czyims nieszczesciu...nie chcialam tak ale wyszlo... pol roczna przyjzn przerodzila sie w cos wiecej... moj chlopak byl ze swoja dziewczyna 5 lat... przezyl z nia cala szkole srednia... od pol roku staral sie z nia zerwac bo wiedzial ze to nie to..ale nie udawalo mu sie... wkoncu poznal moja przyjaciolke... zdradzil z nia swoja dziewczyne...zerwal z nia(a mieszka 100 m od niego)kiedy przyjaciolkja wyjechala za granice my bardziej sie zzylismy..kiedy wrocila... doszlismy do wniosku ze nie mozemy zyc bez siebie... jestesmy ze soba 2 piekne lata...jego byla nadal do niego wypisuje wydzwania... ostatnio napisala mu ze jest ich rocznica i bardzo placze,....:( a on jej: sylwia...zapomnij..nie warto wspominac jeszcze gorzej ci bedzie.... szczerze?watpie w to ze kiedys do siebie wroca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość są kobiety i bluszcze
Głupoty :O Wpierdoliła się szmata w czyjeś życie i jeszcze śmie mieć pretensje. Jak mnie wkurwiają takie zdziry 😭 w dodatku to ona sama nie wie czego chce, pieprzy o jakiejś stabilizacji, a ja myślę ze poczuła się zagrożona i chce zatrzymać faceta na siłę machnęła sobie dzieciaka z człowiekiem z którym jest pół roku, zgroza :O Nie zatrzymasz nikogo na siłę pomyśl jaki los czeka Twoje dziecko idiotko :O A z tym facetem to nie bądź taka pewna bo gdyby nie chciał to nie kontaktował by się z nią a teraz jak zrobiłaś dym to będzie się tylko lepiej krył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ździebełko ciepełka
A ja mam nadzieję ze ten temat to prowokacja nie wyobrażam sobie ze można tak zyć Mam w glowie straszny metlik, w koncu dostalabym to o co mi chodzilo - stabilizacje zyciowa. Ale boje sie przyszlosc... Ale gdyby to była prawda no to ja przepraszam Ty nawet nie jesteś pewna swoich uczuć co do niego, nie jesteś pewna jego uczuć :O Zresztą jeśli on się oświadczył tamtej i był z nią tak długo to co myślisz o tym że nagle poznał Ciebie i przeszło mu :O wiesz to możliwe ale weź pod uwagę że zaraz pozna kogoś lepszego i też dowiesz się o ty przez przypadkowo przeczytany sms. A jeśli chodzi o ex to co Ci zależy napisz do niej że nie życzysz sobie żeby pisała do Twojego faceta (tak jak on pisał do Ciebie będąc z nią :P ) No i najohydniejsze w tej sytuacji, dziecko wybacz ale szanse na udany związek w mojej ocenie = 0 no ale udało Ci się złowić męża-na jak długo to się okaże :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy Wam się już dziewczyny rozum z gównami pomieszał ??? Nie macie zasad??? I co myślisz ze jak go udupiłaś Tą Ciążą to zdobyłaś też jego serce, zresztą jesteście siebie warci :o szmata i łajdak ale żeście się dobrali a ta jego ex powinna Ci podziękować ze ją uwolniłaś od bawidamka i gnoja... Dzieciaka tylko szkoda bawią mnie takie naiwne co to myślą ze facet się dla nich zmieni hahahaha ale za to jest co poczytać na kafie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdhjdhfjkhdjhfkjd
Nie przejmuj sie opiniami tych ignorantek, bo one pewnie same byly na miejscu tych eks :D to ze on szukal innej i akurat padlo na ciebie, moge tylko podejrzewac ze na tamtej dziewczynie mu przestalo zalezec tym bardziej ze sie wczesniej rozstali z jej winy. Na pewno cie chlopak kocha, a skoro zmienil nr tel to wszystko jest juz na dobrej drodze, duzo szczescia zycze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to powiem Ci,ze masz babo placek:/ Baby potrafią sie posunąć do najgorszych rzeczy,są bezwzględne:/ Ehh współczucia;) Ale jesli twojemu facetowi zalezy na Tobie,to gówno Go będą obchodziły zagrywki EKS:) Takze głowa do góry i przede wszystkim zastanów się czy ufasz swojemu facetowi w 100%,bo to jest ważne :) No i sobie nie wkręcaj ,nie filmuj się itp:) trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Ty jesteś pierdolnięta 😭 Użytkownik: kolorowa parasolka (ilość postów: 1) Adres e-mail: patniu@wp.pl Tlen.pl: nie podał/a Użytkownik: madzia0x0 (ilość postów: 2) to już 2 nick (czarny) sobie zrobiłaś na użytek 1 tematu :O nie musisz pisać sama do siebie i się pocieszać :O Pamiętaj na złodzieju czapka gore a \"Twój facio\" jest jak by to powiedzieć ukradziony ;) ale nie przejmuj się jemu można ufać, on taki nie jest że mógł by kobietę okłamać a już flirtować z nią czy zdradzić no skąd ze znowu :O i fajnie ze zmienił nr. tel. ten do Ciebie już nie znajdziesz w nim żadnych niechcianych smsów. One będą pod starym lub innym :O hahahahaha.. Ja Ci dobrze radzę zacznij robić zapasy chusteczek do ocierania łez....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....do autorki
w koncu dostalabym to o co mi chodzilo - stabilizacje zyciowa. Ale boje sie przyszlosc... Jesteś głupsza niż ustawa przewiduje, skąd się biorą takie kretynki, masz takie ciśnienie na upolowanie faceta że to aż razi i na jakiej podstawie Ty chcesz budować tą swoją stabilizację????? Zaćmienia mózgu dostałaś??? Zgadzam się tylko z jednym, napisz do tej ex to doświadczenie może Cię wiele nauczyć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiamm
Więc trzymajmy się faktów pocieszałaś go po tym jak ona go zostawiła bo dowiedziała się o Tobie potem zobaczyłaś sms o których Ci nie powiedział.. A teraz rozważmy wiemy że on monogamiczny nie jest wiemy że może pisać i tu i tu czy to że nie widziałaś smsów do niej znaczy że ich nie było?? czy zmiana numeru oznacza że on chce się przed nią ukryć?? Wybacz ale przychylę się do diody to raczej oznacza że pozbawił Cię możliwości kontroli... Czy to że on jest teraz z Tobą to jest jego świadomy wybór, wyraz jego woli czy tak się złożyło a może nie może mieć tego co chciał by mieć. No i na koniec radzę się zastanowić czy na pewno chcesz mieć dziecko z kimś tak niepewnym bo wiesz kobiety w ciąży są czasem marudne i upierdliwe ale zawsze znajdzie się ktoś kto pocieszy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość są kobiety i bluszcze
Ty idź się leczyć dziewczyno może twój sposób myślenia wyniosłaś z domu rodzinnego gdzie z cała pewnością nie było miłości :o Zjebałaś życie 3 osobom + DZIECKO!!!! JESTEŚ ZAŁOSNYM NIC NIE WARTM ZEREM EMOCJONALNYM KTÓRE NIE LICZY SIĘ Z NIKI I Z NICZYM NAWET DZIECKO ROBISZ SOBIE JAK CIASTKO!!!! To do ciebie wróci x2 i wtedy będziesz wiedziała za co to kara!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bursztynowa ona
Potem urodzi się dziecko i mu powiesz mamusia najpierw zabrała tatusia takiej pani a potem się z nim skurwiła i tak przyszedłeś na świat :O a tatuś nic nie powie bo go wtedy z Tobą nie będzie 😭 A tak poważnie to mam nadzieję ze ten cały temat to prowokacja :o a jeśli nie to autorka pewnie ma 16 lat :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty się dziewczyno zastanów
czy na pewno chcesz mieć dziecko z łachudrą, kłamliwym gnojem, Jak Ty chcesz mu zaufać jak Wasz związek zbudowany jest na kłamstwie, już do Ciebie dochodzi ze nie masz co do niego pewności na początku związku kiedy jest jeszcze okres zauroczenia, kiedy powinnaś fruwać ze szczęścia, a gdzie miłość?? Ty już go kontrolujesz i nie wierzysz mu a co będzie później??? kiedy przyjdą problemy a zauroczenie minie??? Ty już nie wiesz czy chcesz z nim być, czujesz tylko ze dopięłaś swego i będziesz miała męża i dziecko ale w tym momencie odezwała się Twoja intuicja i każe Ci uciekać?? nie tak?? widzisz że to nie to czego chciałaś!! A przecież to powinna być najpiękniejsza chwila w Twoim życiu. Przykro mi ale nie widzę tego, zastanów się czy to nie jest największy błąd Twojego życia :(( I sprawdź koniecznie tą ex bo może się okazać ze on jedzie na 2 fronty, napisz do niej przecież Cię nie zje przez smsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za sucz
on Cię potraktuje tak jak tamtą zostawi cię nawet nie będziesz wiedziała kiedy historia lubi się powtarzać i dobrze ci tak bedziesz wiedziała co czuła tamta dziewczyna jak jej go zabrałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to masz za swoje
zdzira puściła się z łajdakiem i wyjdzie mała niewinna istota skazana na życie bez miłości i z nienormalną sfrustrowaną samotna matką :O Boże dlaczego karzesz swoje dzieci takimi rodzicami 😭 Tyle wspaniałych ludzi żyjących w szczęśliwych pełnych miłości związkach chce mieć potomstwo a Ty zsyłasz nic niewinne dziecko komuś takiemu 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jużnie przeginajcie dziewczyny
z tymi mocnymi słowami, ona jest w ciąży, ja sama nigdy nie weszła bym w związku z kimś kto nie jest sam ale ona i tak już ma za swoje. Sama wie ze wdepła w Szkoda mi Cię ja jestem katoliczką ale na Twoim miejscu zastanowiła bym się poważnie czy jest zasadne posiadanie potomstwa z kimś takim i z kimś kogo w moim odczuciu nie kochasz. Wiem ze łatwo pomylić miłość z potrzebą bliskości, akceptacji ale widzę ze już sama zaczynasz sobie zdawać sprawę ze to nie to. Przemyśl wszystkie za i przeciw, dobrze jest zrobić sobie taką listę i wypisać po 2 stronach wszystkie argumenty. Może porozmawiaj też o tym z jakąś zaufaną osobą albo z psychologiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no co ty czepiasz się
A może on po prostu ma problemy i ona go" pociesza" :p wiesz przecież ze Związek to i problemy, nigdy nie jest idealnie :P ..a teraz Ty napiszesz do niej, dowiesz się prawdy i koło się zamyka :P albo będziesz udawała ze nic nie wiesz ale wtedy bardzo przydatne jest wymienić lustra na małe żeby poroża nie było widać bo to może drażnić i trudniej jest udawać ze ich nie ma :O Życzę miłego życia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbuuhahahahaha naiwna
dobre te małe lusterka ;)) Nawet mi Cie nie szkoda, myślenie na poziomie robala, jak żuczek gnojarek trzeba swoją kulkę gówna toczyć ;)) i przy każdym obrocie nie zważając na smród mówić on sie dla mnie zmienił :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no widzisz ty
Te kobiety są okropne, nie można zostawić faceta bez opieki bo zaraz się jakaś znajdzie co go przytuli. Pilnuj go bo on taki biedny jest, potrzebuje dużo kobiecego ciepła. Ja bym go do kaloryfera przykuła i zabrała komórkę żeby jakiejs pocieszycielki nie sprowadził, ale jak sprytny to zawoła przez okno, taki już jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hipokryzja pełna gębą
Są odpowiednie określenia na takie bluszcze jak ty. SZMATA, ZDZIRA, SUCZ!!!!!! Możesz się chować gdzie chcesz ale przed tym nie uciekniesz!!! Przyjdzie czas na Twoje łzy!!! W życiu trzeba widzieć trochę więcej niż tylko czubek własnego nosa......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawy temacik spada
Jak do mnie, wszystko się zgadza tylko nie muszę dzwonić do jego mamy żeby nr telefonu dostać :P Piszesz że zobaczyłaś sms noto ja Ci powiem że gdyby kobita mojego Misia zobaczyła esy które do mnie pisze to by osiwiała, gdyby wiedziała ile razy błagał na kolanach o możliwość powrotu to dostała by ataku serca, ale nie ma tak łatwo za krzywdę trzeba płacić. Na dzień dzisiejszy sytuacja jest taka że nowy pierścionek zaręczynowy stoi sobie na półeczce w śliczny etui :)) na moje konto co miesiąc wpływa (nieważne ile), ale ja mu powiedziałam ze nie będziemy parą jak już wszedł w inny związek to niech go sobie ciągnie, ja mam jego serce i sex kiedy pozwolę mu się odwiedzić :P On kiedyś klęcząc na kolanach powiedział że mogę zmienić zdanie nawet jak będzie stał z nią przed ołtarzem ale ja nie jestem świnia zrobię to jak będzie miała suknię ślubną w szafie i zaproszonych gości na wesele!!! Możecie napisać żebym nie była taka pewna, jestem.. tak jak tego że teraz tu siedzę nie będę pisać dlaczego bo za długo by było.. No i napiszecie że nie można się mścić :(( tak tylko ze ona miała w dupie mnie kiedy ja wyłam z bólu no i muszę zrobić coś żebyśmy mogli żyć normalnie żebym mogła przestać się tą sytuacją zadręczać.. Jeszcze nie jest łatwo ale już wiem że wszystko będzie dobrze :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiedzialność 0
to sobie poczytaj http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3331874 myślę że naiwna to mało powiedziane ale jak sie szukachłopa na sztukę nie z miłosci to są takie efekty, zaręczam że za chwile nie bedziesz mogła na niego patrzec a on na Ciebie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimozja biała
w koncu dostalabym to o co mi chodzilo - stabilizacje zyciowa. Ale boje sie przyszlosc... Po co Ty się z nim wogóle spotykałaś, to było wyrachowane działanie żeby osiągnąć cel? No to masz swoją "stabilizację" Nie jesteś pewna swoich uczuć i zupełny brak zaufania z Twojej strony a to sie nie zmieni na lepsze, bedzie jeszcze gorzej!Ja jestem pewna na 200% że on się z tą ex spotyka za Twoimi plecami! Tak jak ktoś już napisał za wcześnie po rozstaniu z narzeczoną, na początku stek kłamstw a teraz co masz? może on się nawet z Tobą ożeni bo go przymusiłaś tą ciążą ale na co Ty liczysz po takim początku? Pewnie młoda jeszcze jesteś ale powiem Ci jedno takie dylematy czy to jest to o co mi chodziło zawsze oznaczają początek końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×