Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ray_of_light

sukienka i buty - pasują do siebie?

Polecane posty

Gość ray_of_light

Witajcie, mam problem! Pisałam o tym w dziale "śluby", ale nikt mi nie odpisał, dlatego zakładam temat tutaj, bo jesteście o wiele bardziej aktywni :) Niedługo biorę ślub cywilny. Mam już kupioną sukienkę do ślubu - jest długości tuż za kolano. Wygląda tak : http://www.allegro.pl/item346017666_sukienka _chloe_100_silk_xs_34.html I teraz muszę dopasować do niej jakieś buty. Biorę ślub w sierpniu, czyli będzie ciepło Jestem dość niska, więc chcę żeby były to buty na obcasie. Niedawno znalazłam takie buty w necie i bardzo mi się podobają: http://www.gendai.pl/product_info.php?produc ts_id=221& ;osCsid=7d294c45669355374a818692d15428e6 Czy myślicie, że razem będzie to ładnie wyglądać? Proszę o porady i ewentualnie jakieś linki do butów, które polecacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem średnio będą pasowały, mają elementy złotego i są ecru, a sukienka jest biała ze srebrem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sukienka łądna, ale buty jak dla mnie niezbyt... Ogolnie chyba nie pasuja, ale jak juz kupilas to moze nikt nie zauwazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy po zabiegu
czarne albo srebrne delikatne szpileczki na paseczkach. A sukienka cudna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ray_of_light
dzięki za porady :) Faktycznie może lepsze byłyby takie z czarnymi elementami. Jakieś białe z małymi czarnymi albo srebrnymi wstawkami. Macie może jakieś linki do takich butów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukiereczek6 26
Przepraszam, ale mi nie podoba się ta sukienka. Wydaje mie sie że nie pasuje na śl.ub cywilny. Na cywilnym powinnaś mieć coiś eleganckiego Ale buty fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta modelka na jednym zdjeciu ma ta sukiene z czarnymi butami ,uwazam ze lepiej pasuja .jezeli nie masz innych to dodaj pare dodatkow czarnych -torebka ,bransoletka.Cos malego czarnego w kolo szyji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×