Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bezplodny 26 lat

kobieta z dzieckiem szansa dla bezplodnego faceta!!

Polecane posty

Gość bezplodny 26 lat

powaznie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:Ojesteś żałosny :O to że ktoś jest bezpłodny to nie znaczy że ma się wiązac z kobietą z dzieckiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezplodny 26 lat
no wiesz ale zawsze w zyciu jest taki moment ze kobieta chce dziecko a jak juz ma swoje to problem z glowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plodnaniestety
facet ma w sumie racje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weasrdftg
a dlaczego nie?? i zaraz że jest żałosny ? to ty jesteś żałosny jest bardzo dużo kobiet samotnie wychowujące dzieci i nie mają szan na normalną rodzinę na pewno wśród nich znajdzie sie kobieta która go pokocha, a on ją i jej dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wierze ze przeszles
sterylizacje po co ? ale chyba malo jest calkiem bezplodnych mezczyzn chyba nieplodnosc mozna jakos leczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pokochalbys takiej???? a jak by ukryla ze ma dziecko i bylaby najwspanialsza istotą jaką do tej pory poznales to co bys zrobil???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem za młody aby się z taką wiązac to jest odpowiedzialnośc za cudze dziecko będę narażony na nie przyjemne sytuacje z jej byłym będę narażony na obelgi dziecka typu nie jesteś moim ojcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tez zalezy od wychowania dziecka, ja jestem w takiej sytuacji, moj mąż kocha bardzo moje dziecko a moje dziecko bardzo kocha mojego męża, no ale piszesz ze jestes za mlody wiec wszytsko jest jasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wredna synowa .. to bym od niej odszedł bo takie rzeczy trzeba wiedziec wcześniej pozatym to zle świadczy o kobiecie która aby byc szczęśliwa jest w stanie ukryc dziecko :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na kobietę z dzieckiem to się zdecyduję jak będę po 30 i nikogo nie będę miał :) ale puki jestem dośc młody to taka kobieta odpada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
wredna synowa => 1) różni się dzieckiem. Dzieckiem, które wymaga czasu, opieki, pieniędzy, jest męczące, i nie ma tego bonusa, że jest własne (co z automatu wyzwala jakieś tam reakcje chemiczne, wprowadzające w stan \"radości ojcostwa\" i \"miłości do dziecka\") 2) Kiedy wyszłoby, że ma dziecko okazałaby się oszustką, a kłamcy są dalecy od ideału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibonek
Jarek_84 a po co tobie kobieta? przecież jesteś samowystarczalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skad wiesz ze jestes bezpolodny? ja gdzies czytalam ze bezpolodnosc jest nieodwracalna a nieplodnosc moze byc czasowa np plemniki sa gorszej jakosci przez jakas chorobe, problemy hormonalne, przegzanie jader a pozniej ich jakos sie moze poprawic a sztuczne zaplodnienie to tez szansa na dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem tak sie zdaza i ludzie są szczesliwi pozniej, to tez zalezy od nastawienia :) nie pisze teraz o sobie bo moj mąż od pierwszego spotkania wiedzial ze mam dziecko :) to nic zlego kobieta z dzieckiem, czasem sie zdaza ze biologiczny ojciec w ogole sie nie interesuje dzieckiem wiec z tym tez by nie bylo problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjhgfsxdcfvb
biedne dzieci wstrętnych facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest różnica adoptowane a kobieta z dzieckiem . a co dziecko co jest z domu dziecka jest gorsze ??? one nie jest winne że je oddali a kobieta z dzieckiem mogła się puścic :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a matka takiego dziecka z domu dziecka nie mogła sie puscić? mhm rozumiem tylko "matki teresy z kalkuty" oddają soje dzieci :O dziwnyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kazda z dzieckiem sie puszcza, są rozne sytuacje ktore zmuszają byc samotną matką z dzieckiem, np nie odpowiedzialny mąż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×