Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PORCELANA

Jaką mam sobie kupić sukienkę na komers???

Polecane posty

Gość Julka XDXDXD
Hellllllou;D Ja miałam problem z kupnem sukienki na komer ale w końcu znalazłam;)) Komers mam 30 maja..Sukienke kupiłam wczoraj jest przesliczna...Czarna zawiązywana u góry, troszke krótsza niż do kolan i są w niej bardzo odkryte plecy i oto sie martwie! Nasza głupia pani zakazała sukienki z golymi plecami ani z dekoldem ani krótkiej;/ Ja właśnie taką mam:P pewnie mnie zjedzie na maksa za tą sukienke:D Hyyh sie rozpisałam...Aaa wiec o jakiej sukience myślałaś?;> Jakie lubisz kolory i jaką byś chciała? Coś wymyślimy;D Hyhy:* Pozdrwiam cie cieplutko;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika000
co to jest komers?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julka XDXDXD
Łahahah;D Nie wiesz naprawde!?;> Komers to na zakończenie gimnazjum imprezkaaa:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julka XDXDXD
Ej Laskiii;)) Piszcie Coś!...:D :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm, na forum są też i 'starsze panie ' ;), ale niekoniecznie jeszcze z dziećmi w wieku gimnazjalnym :D wybacz niewiedzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutkaaaaaa
Atmosphere, Diva Fashion, Troll, Bershka, West One, Oasis, Sister Point i wiele innych... zapraszam na moje aukcje - markowe ciuszki i dodatki od złotówki http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php ?uid=6034775

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no gołe plecy to trochę
nie pasuje jak na imprezę szkolną dla nastolatek... Ale ja się nie znam, bo ja stare pokolenie jestem, co to gimnazjum nie miało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×