Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamcia 21111

jestem w ciąży i mam małe libido tez tak macie?

Polecane posty

Gość mamcia 21111

jestem w poczatkach ciąży i mam małą ochote na sex a raczej bardziej przytulanie niż coś więcej, boje się że zaszkodze dziecku i poronie moja psychika mi nie pozwala na orgazm :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem w 26 tygodniu
i od kiedy dowiedziałam się o ciąży, a było to 15 dni po owulacji (ciąża planowana) nie współżyłam ani razu:( nie potrafię przezwyciężyć strachu choć ciążę mam bezproblemową i nie ma najmniejszego powodu bym nie współżyła nie potrafię się przemóc i tyle:( nic na to nie poradzę:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamcia 21111
to tak jak ja moja psychika jakos tak działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co powiecie na to jak mąż boi się kochać ponieważ martwi się żeby nam krzywdy nie zrobić ( jestem w 3 mc )???:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem w 26 tygodniu
mój mąż na szczęście rozumie mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka postu
a twuj brzuszek juz widac ze sie boi? muj sie nie boi, rzuca sie na mnie :D tylko ja mam blokadę psychiczną, cieszę sie bliskościa tylko inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21 tydzień
Od momentu kiedy dowiedzieliśmy się o dzidziusiu kochaliśmy się może dwa razy. Wczoraj zagadnełam o to męża i potwierdził że po prostu boi sie zrobić krzywdę dziecku. Ja sama też nie nalegam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renia1980
Czasami ciezko sie skupic na seksie i przyjemnosci, kiedy czujesz ruchy dziecka... Wczesniej z koleji obawialam sie, czy nie wywolamy w ten sposob krwawienia. Teraz jestem w 33 tygodniu i chyba nalezy zaprzestac, by nie wywolac wczesniejszego porodu. Do tej pory kochalismy sie srednio raz na 10 dni. Pamietajcie, ze dla faceta ciaza to tez ciezki czas, a na pewno zadna z nas nie chcialaby stracic bliskosci swego mezczyzny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie miałam w ciąży
ochoty wale a wcale...potem nie mozna było, potem byłam ciagle zmęczona... w sumie od zajścia w ciążę do czasu gdy dziecko miało 5 miediecy, kochalismy się może 5 razy :O :o teraz sobie odbijamy :D :D :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babeczka 30
Dziecko jest chronione przez mięśnie macicy, błony płodowe i płyn owodniowy, a więc całkowicie bezpieczne. Podczas stosunku może odczuwać jedynie kołysanie (to macica delikatnie kurczy się w czasie orgazmu).Nie ma czego sie bac tylko korzystac :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na poczatku ciazy mialam mialam normalne libido jak pezed ciaza a moze nawet i wieksze nie mialam obaw ze zaszkodze dziecku ale od jakis 2 miesiecy a jestem teraz w 26tc libido mi spadlo, a nawet jak juz najdzie mnie chce i do czegos dochodzi to brzuszek mi troche przeszkadza i jakas taka zrobilam sie malo zgrabna i elastyczna haha, mysle ze to normalne w naszym stanie pozdrawiam wszystkie przyszle mamusie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem w 26 tygodniu
mnie nic nic ani nikt nie przekona:( ciążę mam całkowicie bezproblemową, czuję się fantastycznie, ale pierwszą ciążę poroniłam i stąd moje obawy:( nigdy nie darowałabym sobie gdyby coś stało się mojemu nienarodzonemu dziecku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facecik27
A co powiecie kiedy żonka lub dziewczyna któa jest w 5 miesiącu mówi że jak mąż wróci z pracy to mu zrobi dobrze, i po raz kolejny nic się nie dzieje bo idzie wcześniej spać bo zmęczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojej no to po porodzie
powiemy-mówi sie trudno i kocha się dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×