Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kajblvkajkfuv

Co się wlicza do urlopu???

Polecane posty

Gość kajblvkajkfuv

jak wyżej. Mam przynieść do pracy świadectwo z liceum. Jak chodziłam do liceum dla dorosłych to też się wlicza? Kto wie? A dlaczego studia się nie wliczają?? Ja chodziłam najpierw do zawodówki gdzie miałam praktyki 3 lata. Potem do Liceum dla dorosłych i studia. To co mam przynieść pracodawcy? Co się będzie wliczać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Art. 155. § 1. Do okresu pracy, od którego zależy wymiar urlopu, wlicza się z tytułu ukończenia: 1) zasadniczej lub innej równorzędnej szkoły zawodowej - przewidziany programem nauczania czas trwania nauki, nie więcej jednak niż 3 lata, 2) średniej szkoły zawodowej - przewidziany programem nauczania czas trwania nauki, nie więcej jednak niż 5 lat, 3) średniej szkoły zawodowej dla absolwentów zasadniczych (równorzędnych) szkół zawodowych - 5 lat, 4) średniej szkoły ogólnokształcącej - 4 lata, 5) szkoły policealnej - 6 lat, 6) szkoły wyższej - 8 lat. Okresy nauki, o których mowa w pkt 1-6, nie podlegają sumowaniu. § 2. Jeżeli pracownik pobierał naukę w czasie zatrudnienia, do okresu pracy, od którego zależy wymiar urlopu, wlicza się bądź okres zatrudnienia, w którym była pobierana nauka, bądź okres nauki, zależnie od tego, co jest korzystniejsze dla pracownika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×