Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czarownicaaa

czy kupiłyście kiedyś kostium kąpielowy przez internet?

Polecane posty

Gość czarownicaaa

czy byłyście zadowolone? trafiłyście w rozmiar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupilam. Jestem zadowolona, rozmiar idealny moze dlatego, ze znam rozmiarowke tej firmy i nie pierwszy raz od nich cos zamawialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweetevil
ja takze w ubieglym roku kupowalam kostium na allegro, pasuje idealnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabel2a
Kostiumu jeszcze nie, ale często kupuję bieliznę. Jak nie pasuje to odsyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarownicaaa
a może któras z was może odradzić jakis sklep internetowy ja będę zamawiać ze sklepu nie z allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabinosss
ja akurat kupiłam w tym roku na allegro i w sumie udało mi się trafić, chciałam kupić mniejszy, ale w ostatniej chwili kupiłam większy i jest dobry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornelll
Z tym to jest tak, że najlepiej pochodzić po sklepach i przymierzyć podobne fasony z tej firmy, a potem kupić na w internecie.. no chyba, że akurat natrafimy na taki sam w sklepie :D... lub w ogóle takiego modelu nie będzie.. a to już gorsza sprawa :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie...pare razy widziałam cudne modele ale...ale nie mozna kupic stanika osobno a majtek osobno... osobiście czekam z niecierpliwością az ktos wpadnie na to ze osoba która ma majtki "s" niekoniecznie ma tą "s" też wyżej :[ ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .............................3
ha a ja akurat na allegro trafiłam pare razy,że ktoś sprzedawał górę na większy biust i mniejszy obwód i na szczęście dół normalnej wielkości a nie xxxxxl :/ a z firm internetowych nigdy nie zamawiałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też kupowałam strój kąpielowy przez internet i jestem bardzo zadowolona, rozmiar ok, w rzeczywistości kostiumik wygląda jeszcze lepiej niż na obrazku w ofercie. Mój jest firmy donna. Wkleję ci link do ich strony int. www.donna.com.pl. Tam jest oferta akurat sklepu lupoline, ale jak sobie upatrzysz jakiś wzór stroju to najlepiej wpisz w wyszukiwarkę i znajdzie ci wszystkie oferty, bo często ceny są zróżnicowane:). W sumie w każdym już chyba sklepie są zwroty także nie martw się nietrafionym rozmiarem (choc wiadomo wtedy jest wiecej zachodu;)). Udanego zakupu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×