Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

DZIARA - REAKTYWACJA

Polecane posty

Ty wogóle nikogo nie odwiedzasz, forumowa szmato, bo nikt Cie nie chce zapraszac. Nie dziwię sie, tacy jak Ty powinni byc izolowani od reszty społeczeństwa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie musze na nic zbierac smieciu. w przeciwienstwie do Ciebie mam potrzeby zrywac azbestu zeby dożyc do pierwszego. co do epitetów to przyzwyczaj się bo pies powinien znac swoje miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przynajmniej ktos o mnie dba. ty bedziesz do konca zycia zachrzanial z łopatą, podczas gdy ja będę się zastanawiac jaki kolor tapicerki w samochodzie pasuje mi do butów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za to was lubię
kultura,sympatyczna atmosfera,inteligencja:classic_cool:fajny topic:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po to studiuję wąską specjalizacje bałwanie, żeby nie wąchac co miesiąc śreniej krajowej. a praca fizyczna mnie nie interesuje, bo stac mnie na to. bardzo dobrze ze dostales bana, chociaz jak widze ten fakt Cie bardzo cieszy, co swiadczy tylko jaki poziom intelektualny prezentujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do pracy, to niestety tylko Wam nieukom się wydaje ze jej nie ma. kto chce i ma jakies kwalifikacje to znajdzie prace. dobrze platna takze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slowik
Mam pytanie kogo tu lubicie najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slowik
Żadna praca nie hańbi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy w życiu nie miałam tipsów Jareczku. a praca umysłowa jest poprostu lepszym i bardziej opłacalnym rozwiązaniem :) jedni wolą miec bat nad sobą, a inni wolą trzymac ten bat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slowik
Jarek wymądrza się jak zawsze.Moja siostra pracuje w Holandi, nie boi się fizycznej pracy, zna angielski, uczy się hoelnderskiego. Prima.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a idźcie Wy w dupu :O niechce mi się Waszych "mądrości" czytać wolę się wyspać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to się ucieszysz bo trafiłam znakomicie:) mało tego, od lipca zaczynam pracę w skandynawskiej korporacji :) ja też idę, mam ciekawsze zajęcia niż kafe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarek nie czyta książek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×