Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

DZIARA - REAKTYWACJA

Polecane posty

to, że nie lubi to swoją drogą ;) ale próbowałam sobie wyobrazić człowieka według Waszych opisów iiiiii.......... nie da się :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już Ty się moją wyobraźnią nie martw :O zdziwiłbyś się jak bardzo jest bujna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slowik
Ja już kładę się. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chciałabym dobrze się czuję ze swoim ciałem :) przynajmniej nie ma ryzyka, że będę wyższa od jakiegoś faceta zachciało mi się......... spać :P dobranoc 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moja pomarańczka
Pytałem czy się znacie w realu. Wy to znaczy osoby które piszą w tym topicu: Translate, Jarek, Kuraiko, Tamari etc. Nie szkoda wam tu siedzieć zamiast gdzieś wyjść i się spotkać- na żywo pogadać a nie się kisić w chacie i oglądać badziewne seriale i showy telewizyjne. Teraz ostatnio w TV sam taki shit jest no chyba że ma się cyfrę, enkę lub cyfrowy polsat. Przecież to maj - czas grilowania i chlania na działce. PS. wymówka typu nie mam czasu na takie imprezy nie wchodzi w grę. Jak sobie poczytałem na tym topicu... no wiecie coś tu nie tak:P Spotkać się wyjść gdzieś razem, napić się, imprezka- cokolwiek. To moja propozycja. Kto chętny? Ustawiamy się na przyszły tydzień ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moja pomarańczka
To we Wiedniu Jarek siedzisz? Ja też nie za bardzo oglądam TV - no chyba że jem to coś zapuszczę. A reszta ludzi w tym topicu to z jakich miast ( za krótko tu siedzę żeby to wiedzieć)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No spoko, pomysł śwetny. Tylko gdzie tego grilla zrobimy, żeby było mniej więcej pośrodku :D Też nie oglądam tv, albo bardzo rzadko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moja pomarańczka
Cześć Translate :) Ja mam zawsze świetne pomysły :) Pojedziemy w plener i się zrobi jakieś pieczyste a potem uwalimy się na trawce i będziemy bekać :P Krakuf nie jest po śrotku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moja pomarańczka
Nie pierdziel :) btw - pierdzieć napewno potrafisz :P Nabierasz powietrza ja Cię ściskam po środku i bękniecie murowane :) Proponuję MOP Ciasny przy autostradzie A2 :) Według moich obliczeń to Płock jest tak po środku i dowiem się wreszcie skąd jesteście ? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moja pomarańczka
Może ja zacznę żeby było łatwiej - wszyscy jacyś nieśmiali :P - jestem z okolic Piaseczna k.Warszawy. Next...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slowik
Jestem z Opola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moja pomarańczka
To ja tam studiowałem. Znam tam parę ulic i mam tam dwie rodziny -po za tym to blisko ode mnie trasa s7 do gdańska i już jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moja pomarańczka
Opole blisko...jest :) W ogóle to polska jest mała. Jak się ma samochód z LPG to można śmiało pozwiedzać tylko żeby było co najmniej 3 dni wolnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slowik
Byłam w Gdańsku, piękne miasto. Mam ciocię w Słupsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moja pomarańczka
w Krakowie to jeszcze nie byłem. Hmmm i co by tu ? Kobiety to zawsze za język trzeba ciągać :) - ew miziać się też można :) Translate jakaś małomówna. Wy to jeszcze śpicie. Łeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo Translate generalnie nie lubi dużo gadać :) Najlepiej bedzie jak na grilla pojedziemy do Jarka :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moja pomarańczka
A co jakiś uraz z dzieciństwa masz ? :) No pewnie. Jarek bilety dla nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×