Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

DZIARA - REAKTYWACJA

Polecane posty

o skurwiel wrocil 😠 co zlamasie ? teraz mily jestes ? 😡 zasrany turek bez jednego jaja, to przez ciebie kurwa ząb mnie boli 😭 wyklinam cię !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede mieszkac z siostra cioteczna, 2 pokoje a ceny jeszcze nie znam bo to po znajomosci wiec mam nadzieje ze taniej. moj kolega za 2 pokoje placi 1200 ale to na Ursusie wiec wszedzie wpizdu daleko, co tlumaczy cene :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie na ursusie
W URSUSIE mowi sie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem słowik
Dobranoc, Kuraiko fajnie tu opowiadałaś o zakonniku,też nie lubię mszy, bo się nudzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Jarek, ja nie krytykuję tych co wyjeżdżają, co mi do tego. Mnie jest tu narazie dobrze i zrobię wszystko żeby było jeszcze lepiej. A co do sponsorowania przez rodziców, to od czegoś trzeba zacząć no nie? :P zresztą idę do pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarek a tak btw. masz zamiar kiedys do polski wrocic na stale ? czy juz nigdy ? serio serio pytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, że poruszaliśmy,ale myślałam, że coś się w tej kwestii zmieniło. jak widać nic a nic o_O dobranoc Misie :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarek ---> to nie rząd ma tu coś zrozumieć, tylko ludzie. Ludzie, którzy te rządy wybierają. W PL najpierw trzeba wymienić całą klasę polityczną, a dopiero potem można oczekiwać wyraźnych zmian na + 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×