Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

DZIARA - REAKTYWACJA

Polecane posty

jedzenie wigilijne jest dobre poza karpiem, ale naszczescie cala moja rodzina go nie lubi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam karpia, w Wigiliję nie liczą się dla mnie żadne inne potrawy tylko karp.Czekam na niego cały rok :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamknij ryj i idz biegac i wpierdalac odzywki bo ci to lepiej wychodzi http://extra.smaczny.pl/przepis,ksiazka_kucharska_campari_paszteciki_wigilijne_do_barszczu w wigilie ludzie jedza paszteciki, jak nie wiesz to sue nie udzielaj booraku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tamari ja go nie zabiję, ja go tylko zjem już gotowego :classic_cool: Tzn., że u Was w rodzinie nie jecie w Wigilię żadnej ryby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nie pisz do mnie kurwa nie umiesz mnie ignorowac jak ja ciebie matole?? czy ja cie zaczepiam ciagle albo na ciebie napierdalam jakies teksty masz nasrane we lbie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarek mówiłeś, że lubisz przypalone:o A poza tym, robię postępy :classic_cool: Paszteciki wyszły całkiem blade :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Floriana jemy rybe ale nie karpia karp ma taki specyficzny smak, nie kademu odpowiada ja ogolnie za rybami nie przepadam a szkoda bo sa zdrowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BUHAHAHAHAHHA jarek ale tekst zaraz sie rozplacze chujku ignor-najlepsza metoda na takiego wyszczekanego frajera jak ty:P Floriana owszem, masz racje ale sama uznasz, ze lepiej kupic martwa rybe niz samemu ja zalatwiac tasakiem:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ciagle gledzisz to samo jareczku a z dragami nie mialam do czynienia od prawie 5 lat nawet z glupia marihuana wiec nazzywanie mnie cpunka jest dla mnie zabawne, ze zwieraczami tez wszystko ok:P Florka rozumiem, i dobrze robicie, ja nie moge patrzec jak sie te karpiki dusza w tych siatkach:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×