Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

DZIARA - REAKTYWACJA

Polecane posty

Gość kolacja przy wosku z uszu
jarek, ty wypierdku, gdy jestem na kafe lubie cie czasem poczytac, troszke sie znam na ludziach i wydaje mi sie, ze jestes strasznie zakompleksionym, malym chlopczykiem:) tylko tyle chcialabym ci powiedziec, calkiem anonimowo, bo moj czarny nnick znasz, moze nawet dobrze;) ale jedno jest pewne-smieszysz mnie, chlopcze. w takim pozytywno-, choc bardziej negatywnym znaczeniu. az zal, ze takie kreatury stapaja po ziemi. dobrze, ze nie naszej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę, że na ciąg dalszy się nie doczekasz to był jeden, aczkolwiek dobitny post :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolacja przy wosku z uszu
zaklulo w malym, slabym serduszku? "szmato"-niczego lepszego sie po tobie nie spodziewalam, rozczarowalbys mnie srodze obdarzajac mnie czyms lzejszego kalibru. wszak tys wrogiem kobiet namber łan:D tylko ze nie zauwazasz, jak zakompleksiona czesc twego ego grzeje sie w blasku kobiecego zainteresowania, jakie celowo w plci przeciwnej starasz sie budzic:) grzej sie dalej, ofermo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolacja przy wosku z uszu
a nie bylo mnie tylko dlatego, ze bylam umyc zeby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłej pyskówki :) ja idę muszę się położyć, bo umrę z bólu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolacja przy wosku z uszu
nie jest moim celem przekonywac cie tu i teraz, ze wygladam naprawde niezle i z pewnoscia zaintrygowalaby cie na ulicy ciemna blondynka, super zadbana, 170 i 58kg, zielone, kocie oczy-bo ty i tak masz zdanie na temat powierzchownosci wszystkich niemalze kobiet z tego forum:) dlatego-mysl, mow co chcesz:) po prostu, drogi wyperdku, draznia mnie twoje wypowiedzi, na ktore, niczym na psie odchody w parku miejskim, mozna sie czasem na niektorych topikach natknac. Bo sa naprawde zenujace-jak ty sam z pewnoscia. z czym i w imie czego walczysz? ze swoimi kompleksami? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolacja przy wosku z uszu
und noch eine Sache-hast du irgendwann, irgendeine Frau, der du geschrieben hast, wie fett sie ist, gesehen? hast du? neine, natuerlich, nein:) bst einach psychisch gestoert:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolacja przy wosku z uszu
zbierasz mysli?:) pewnie tyle samo czasu potrzebujesz do setki w zyciu erotycznym:D a potem to juz bardzo szybko z gorki:D pewnie stad te kompleksy:) do kiedys tam, zalosny gnomie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolacja przy wosku z uszu
ech, ide spac, nie bede sie rozkrecac i lac wody na twoj smieszny mlyn. moze i pluje na ciebie cienko i byly lepsze. chcialam tylko zebys wiedzial, ze budzisz we mnie niesmak. zegnaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolacja przy wosku z uszu
ale o co ci chodzi, czlowieku? to i tak nie zmieni faktu, ze jestes wrednym gnomem bez grama samokrytyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolacja przy wosku z uszu
dzis-to pojecie zbyt okrojone. dzis pk prostu luknelam, co tez za bzdety ludzie wypisuja i co tym razem jest na topie-aborcja, smierdzace skarpetki wspollokatorai czy mu o tym powiedziec czy tez moze zamiar odebrania sobie zycia, bo swiat zly, zimno a lysole z Providenta jutro na kawe wpadaja. no i wyhaczylam ten smieszny topik, postanawiajac po raz bodajze drugi napisac ci, ze mnie draznisz, bo mi sie akurat przypomnialo, ze mnie generalnie draznisz:) to tyle, karzelku zapluty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolacja przy wosku z uszu
ciekawi mnie bardzo, co mialbys mi do powiedzenia prosto w oczy. czy tez rzucalbys sie jak wieloryb na agrafce:) a wyruszaj se na swoja krucjate, krzyz na droge, jak to mowia, zatrzymywac cie nie bede. tylko co wygrywasz? co udowadniasz? komu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolacja przy wosku z uszu
twoje chamstwo mnie wywabilo, prostaku. a moje zdjecie juz raz bylo ci dane zobaczyc-nawet mi napisales, ze niczego sobie mam nogi:) wiec daruj sobie ta stara jak swiat litanie o malych cyckach, rozstepach i zwalach tluszczu bo ile mozna robic sobie terapie stawu skroniowo-zuchwowego ziewajac w nieboglosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shilohhhh
www.credit.tanie-prezerwatywy.com tam macie informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta sama ja
a ciebie prostak zabolal, prostaku:) ze od razu z suka wyjechales:) chyba swojej matki tez nie szanujesz? chamstwo masz pewnie po ojcu, wiec twoja matka tez wg twojej teorii suka, bo poleciala na chama:D bywaj zdrow, prostacki chamie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta sama ja
nie wiem, kiedy, jaka i na ile cie jakas laska wyhuuujala, ale dobrze zrobila, to raz, a dwa, czemu tak pozno:D a uzywaj se zamiennie czego tam chcesz, prostakiem sie urodziles, wiec prostakiem zostaniesz, Bog ci wybaczy, ja napluje w twarz, gdy spotkam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta sama ja
juz sie nie wysilaj-ide spac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja żyję, dużo dzieje się, poznaję nowe osobowości ludzi, jest o czym pogadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×