Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

DZIARA - REAKTYWACJA

Polecane posty

a`propos gejów... w pracy siedzę w pokoju z dwoma facetami.......... i wchodzi dziś do nas szef i mówi "cześć chłopaki" koledzy potem się dopytywali, kiedy płeć zmieniłam więc może ja też jezdem gejem :O a ja przeżyłam szok, traume i co tam jeszcze chcecie :( pamiętacie jak z 8 m-cy temu mówiłam wam, że przez jakiś czas nie będę miała netu?? na pewno nie pamiętacie ja też nie pamiętałam :D wtedy mi nie odcięli, ale za to teraz wzięli mnie z zaskoczenia :O i trach od 1 marca zostałam bez neta w domu a w pracy to mamy taką rewolucję, że siedzę codziennie po 10 godzin i nie mam się czasu nawet w dupsko zadrapać :( tylko maila służbowego sprawdzałam na bieżąco i nic poza tym :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-O pociesze Cie ze wygladasz jak kobeta twoj szef jest slepy widocznie nie masz neta?? ech a teraz skad piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od dziś już mam net w domu :) także nie pozbędziecie się mnie teraz :P u mnie też jest wdrożenie nowego systemu mamy cyrk na kółkach :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Jaruś ,Jaruś.... nie będę ślinić.:P jestem z siebie dumna , chociaż po raz pierwsszy zrobiłam coś normalnego ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do takich wniosków to ja dochodzę co rano a ostatnio cały czas mam na 6 i muszę wstawać o 4:40 😭 pocieszcie mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisałam pocieszcie, bo myślałam, że jeszcze ktoś oprócz Ciebie to zrobi ale chyba nikogo nie ma :( więc sam mnie pociesz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odezwałam się pierwsza do kogoś kto mi się podoba , bardzo...;) jest dobrze .. oprócz tego że jak piszę z nim to wpadają w to cztery tematy i chłopak się męczy :p ..poprawię się , jak rano przeczytałam co w nocy pisałam to sama nie mogłam zrozumieć :o:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiosna idzie :) tylko że mam pół metra śniegu za oknem i non stop pada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj , ta kurteczka pedalsko zabrzmiała :p dziś widziałam faceta w rurkach - :O:D masakra , miał taki podkreślony tyłek ..skąd się tacy biorą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie spodnie , ściśle przylegające do ciała , na biodrach osadzone , siadasz i rowek ci widać :o błeee nie kupuj takich :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( ale co znaczy jeśli ktoś ci pisze takie coś w esemesie?? facet w dodatku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co znaczy taki znaczek , pisany przez faceta chyba w dziesięciu wiadomościach , przy normalnych zdaniach . : ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gupi jesteś ja nie wiem co te znaczki znaczą :O w ogóle to wkurwia mnie jak ktoś takie badziewie wstawia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×