Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

DZIARA - REAKTYWACJA

Polecane posty

mnie ktos w cpanie kiedys wkrecil ale o to pretensji nie mam za to za inne rzeczy owszem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amfe glownie zielska nie licze szemrane towarzystwo, zlodzieje:-O a no i stronie teraz od typowo toksycznmych osob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam nie zadaje sie z nimi ale uwazam ze nawet ludzie cpajacy powinni miec zasady a tam wiekszosc nie miala wiesz pomijam heroinistow czy ludzi skrajnie uzalenionych oni to juz mysla tyllko o jednym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a klejarze? oni maja mozg rozpuszczony :( wiesz, mialam taka przyjaciolke, to znaczy myslalam, ze to moja przyjaciolka... wlasnie ona mnie w to wciągnęła. od takich ludzi najlepiej się odciąć. czasem jest tak, ze wydaje ci sie ze kogos znasz i nagle okazuje sie, ze on robi cos, co jest twoja krzywdą. szczegolnie jest to przykre, gdy naprawdę komuś się zaufa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prawda tylko wiesz decyzja ze zaczelam cpac byla moja jednak wplyw czyjs owszem ale nikt mi pyska nie wsadzil w proszek i nie kazal wciagac ide spac bo juz padam milej nocki zycze kolezanko:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
, nie głosowałam :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papierufko, już wiem co to za drzewo było co to przedwczoraj mówiłem, że nie wiem co to za drzewo - to jest sosna :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość australia open
a ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość australia open
rozrabiam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość australia open
a to zle? wiecej stron nabijesz swojej sympatii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha :D jesteście zabawni :D P.S. Takimi długimi postami nic nie zdziałasz, bo liczy się ilość a nie długość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bywa lecz...
:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ty jesteś leniwa i gupia - jak typowa samica :O dowięzienia :P🖐️ PS: Tamari, kiedy do mnie wpadasz? przygotowałem już wszystko na Twój przyjazd, jem nawet dużo ananasów, żeby Ci smakowało :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×