Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

DZIARA - REAKTYWACJA

Polecane posty

zamknąć jadaczkę mi każesz, daj jednak dokończyć frazes :O herbatę idziesz zrobić, czy sobie w WC dogodzić? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz w tym jakieś przeszkody? najwyższy czas odbyć gody:classic_cool: wiek Twój wszak podeszły - dogódź sobie by frustracje przeszły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochanie ja nie mialam przerwy 3 latniej od seksu jak Ty:P poza tym masturbacja nie dla mnie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiek twój dla kobiet jest zaawansowany, czas zdać sobie sprawę i snuć na przyszłość plany starzejecie się szybko, nie to co faceci, rybko :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-O ciekawe kto wykurzyl tran i nozyczki? Ty swoimi super rymami czy ja swoim przynudzaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co potem robi biednemu
a czemu jaruś ma innego nicka?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo jest ta idiotka od wybuchających baterii buahahahahah :D opowiesz nam coś jeszcze o hinduskich studentach zabitych przez eksplodujące ogniwa? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba nie u mnie bylo by ok gdyby nie to ze musze w kolko jezdzic bo nie mieszkam teraz u siebie i to ze mnie boli brzuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moi przyjaciele mnie wykorzystuja pojechali sobie na urlop a ja siedze u nich i karmie ich zwierzaki najgorsze ze odzwyczailam sie od domu i co widze sie z ojcem to sie klocimy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, na urlop pojechali? ja niedlugo mam urlop wreszcie, bedzie mozna odpocząć :) królika mają, tak jak przeczytałam :) miałam kiedyś, króliki fajne zwierzaki :) i o co te kłótnie z ojcem? chociaż w sumie jak się chce pokłócić, to powód się zawsze znajdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooo, skończyły się kontrargumenty? :D nie usłyszymy już żadnych newsów prosto z pudelka? szkłoooda :( nie wchodzę tam więc myślałem, że ktoś mi przestawi pokrótce najnowszejsze njusy. jako wybitna specjalistka od podstawek chłodzących do laptopów wspaniale do tego się nadajesz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o co jarkowi chodzi?:-O przestan sie jej czepiac klotnie z tatusiem o glupoty totalne dzisiaj np sie wkurzyl ze popedzam mame zeby mnie odwiozla w koncu sam to zrobil:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nic mi nie chodzi - chcę tylko dowiedzieć się więcej o hinduskim studencie zabitym przez eksplozję wadliwego ogniwa a nasza super wypasiona koleżanka z super zajebistym nickiem nie chce mi zdradzić szczegółów 😭 bo jak wiemy, puchnące ogniwa litowo-jonowe mogą podczas eksplozji wytworzyć energię rzędu 0,5 kg trotylu - każde dziecko wie, że już 0,2 kg wystarczy, by zabić hinduskiego studenta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przytakuje wszystkim?? o kurwa chyba cala moja rodzina i wszyscy moi znajomi by padli ze smiechu jakby to uslsyzeli:D to ze nie biore twojej strony nie znaczy ze wszystkim przytakuje co za glupie myslenie:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×