Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tylika

CZY TO PRZETRWA CO O TYM MYSLICIE

Polecane posty

Gość tylika

planujemy z chlopakiem za rok sie pobrac,i on chce wyjechac 300km do innego miasta zarobic kase,ma juz tam prace zalatwiona poniewaz jego koledzy z ktorymi bedzie mieszac mu zalatwili:, bedziemy sie widziec co drugi weekend i nie wiem czy to przetrwa :( koledzy,imprezy martwie sie troche,a niesety nie moge z nim jechac poniewaz ciezko tam z kwatera a po za tym ja tutaj studiuje i pracuje...doradzcie cos prosze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli sie kochacie to przetrwa tylko to bedzie dla was ciezka proba. musicie sobie teraz ufac ze zdwojona sila:) duzo eskow rozmow telefonicznych, a troche tesknoty wam nie zaszkodzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylika
kurde tutaj gdzie mieszkmay jest ciezko o dobra platna prace:(ehhh przerabane z tym wszystkim:(boje sie wlasnie,ze nie przetrwa:( a on chce juz za 3tygodnie wyjechac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życie...
Powiem tak. Przetrwa jeśli oboje będziecie tego chcieli. Nie zmusisz go przecież do niczego. Jak dla mnie skoro teraz zaczynasz wątpić to to się pewnie rozleci... Twój brak zaufania lub obawy że coś nie wyjdzie mówią same za siebie... Ile on ma tam być? Miałaś kiedyś jakieś obawy że może Cię zdradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylika
pol roku napewno, nigdy nie mialam podstaw bo nigdy mnie nie zdradzil,ale poprostu tyle sie widzi wokol par ktore sie rozstaja przez taka rozlake:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życie...
Mój facet wyjechał za granicę, pewnie będziemy widywali się rzadziej niż Wy. Też mam pewne obawy... no ale to nie mój topik. To fakt - wiele par sie w takim wypadku rozstaje ale sama powiedz... ile rozstaje się będąc ze sobą, na wyciągnięcie ręki? możecie się rozstać przez odległość, możecie się rozstać tuż po ślubie... nie wiesz co będzie. Lepiej poczekać, zobaczyć, przekonac się niż na zapas denerwować. Jak jesteście sobie pisani, jak coś ma z tego być to i tak będzie. Z drugiej strony taka tęsknota może tylko utrwalić Wasz związek. Zresztą skoro on jedzie zarobić kase dla Was no to chyba nie masz co się martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×