Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tom3k1908

Dziewczyny co by wam zaimponowalo?

Polecane posty

Mam problem,ponieważ Kocham jedna dziewczyne i ostatnio sie posypalo wszystko,tak nagle,rozmawialem z nia i wszystko sobie wyjasnilismy,ale chodza mi po glowie mysli zeby jej czyms zaimponowac i udowodnic ze ona mnie tez kocha,ostatnia jakis chlopak napisal na przescieradle KOCHAM CIE JUSTYNKO,DAJ MI SZANSE i powiesil na moscie pod ktorym codziennie przejezdza bardzo duzo samochodow,nawet w gazecie o tym bylo) wiec prosze pomozcie mi dziewczyny co ja mam zrobic w takiej sytuacji,prosze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mofo
obciach jak z tandetnych filmow dla nieszczesliwych kobiet :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnyjulek
zrob kupe do pisuaru, po czym wyslij jej fotke ze swoim dzielem, laskom bardzo imponuja takie rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mofo
porozmawiales z nia, tak ? wyjasniliscie sobie wszystko ? wiec chyba masz jakis komplex albo zwyczajnie jej nie ufasz, wiec ten 'spektakuralny' czyn ma na pewno przekonac ja o Twoim uczuciu czy tez oprocz osmieszenia ma przekonac ciebie jaki jestes we wlasnym mniemaniu zayebisty ? doradzic ? to zalezy od tego ile w ogole macie lat, bo jak z 16 to w sumie czemu nie ? moze to jedyny sposob by tak prostymi 'wstrzasajacymi' rzeczami jak napis na przescieradle powiedziec dosadnie co sie czuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No rozmawialem z nia o tym,ale powiedziala ze potrzebuje czasu zeby zobaczyc czy bedzie tesknic za mna,ale z tym przescieradlem to podalem tylko przyklad,bo ktos tak zrobil:)i powiesil przescieradlo na moscie,ufam jej,ale wydaje mi sie ze nie bedzie tak jak chce:( ja mam 19 lat ona ma 17,nie mam kompleksow,ja ja poprostu kocham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dtertertyretyre
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imponuje mi
mi imponuje duzy penis lekko zadarty do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nosferatuu
dzieciaki Was i tyle... i uważaj, żebyś jakiejś głupoty nie narobił przez to imponowanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×