Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość spodenki

co pasuje do tych spodenek??

Polecane posty

Gość Kingasek22
spodenki są super :) Możesz do nich spokojnie założyć balerinki na codzień na jakieś większe wyjśćie buty na słupku czy wyższym obcasie wysmuklą nogę i będziesz cudnie wyglądać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mh...a może
jeszcze jakieś pomysły,sugestie??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna1987
Hej:) Mam takie spodenki, moje są jednak bardziej obcisłe niż te. Na jesień i zimę noszę do nich rajstopy(kabaretki lub zwykłe, chociaż nie ukrywam,że z kabaretkami wyglądają super!!!) i do tego kozaki z zamszu bądź ze skóry, niekoniecznie na szpilce, mogą być nawet na płaskiej podeszwie. Gdy się robi cieplej zakładam do spodenek szpilki albo buty na lekkiej koturnie. Zawsze czarne. Najlepszym zestawem ogólnie do takich spodenek, naturalnie w moim odczuciu jest: czarny golf, najlepiej gładki, może być atłasowy bądź satynowy, na to kórteczka z matowej skóry bądź materiału skóropodobnego, buty i kabaretki oraz niekoniecznie, ale jak mi welu kolegów i koleżanek powiedziało, rękawiczki, które odsłaniają palce(oczywiście czarne). Taki strój robi wrażenie. Teraz, gdy nie jest jeszcze aż tak ciepło, warto byłoby do tych spodenek założyć bluzeczkę z krótkim rękawkiem i lekkim dekoltem, w kolorze białym lub czarnym i buty na lekkiej koturnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spodenki
dzięki za odp :D czyli buty na koturnie do tych spodenek są OK!!:) świetnie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna1987
Tak, najlepiej w ciemnym kolorze, niekoniczenie w czarnym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×